Rüyada “ Alabora ” Görmek

Alabora
Rüyalarınızda bir teknenin başka bir tekneye yanaştığını görmeniz, önemli ve aynı zamanda dikkat edilmesi gereken ilişkiler kurmak biçiminde yorumlanır.

Rüyada Bir teknenin Alabora Olduğunu Görmek;Rüyalarınızda bir teknenin başka bir tekneye yanaştığını görmeniz, önemli ve aynı zamanda dikkat edilmesi gereken ilişkiler kurmak biçiminde yorumlanır. İçinde bulunduğunuz yolcu vapuruna bir korsan gemisinin yaklaşmasıysa, sizi bir hayli zorlayacak karmaşık ilişkilere ve sosyalliğin üzerinizde yarattığı baskıya dikkat çeker. İki farklı ülke donanmasına ait gemilerin birbirlerine alabora ettiğini görmek, yakın çevrenizdeki insanlar arasında ve belki daha kapsamlı olarak gerçekleşecek ve kitleleri etkileyebilecek huzursuzluklara işaret eder. Diğer bir yoruma göre bu, yine sosyal etkinlik ve ilişkilerle ilgili olarak duygusal bölünmelerimizin, içimizdeki kutuplaşmayı ve kararsızlıklarımızı simgeler. Bir teknenin iskeleye yanaşmasıyla, geçmişte yaşadığımız güzel günlere gönderme yapar niteliktedir ve benzer şeyleri tekrar yaşamamızı sağlayacak fırsat ve olanaklarla karşılaşacağımızı belirtir.

Rüyada Denizde Alabora Olmak; Rüyada kişinin denizin ortasında tekne yada sal ile alabora ( batması) olması kişinin hayatında sıkıntılarla karşılaşacağı ve hayatında bir çok dönüm noktası da olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişin günlük yaşantısında evhamlı ve vesveseli olmaması aynı zamanda gelişebilecek olaylara sakinlikle karşılık vermesi bu rüyanın kişinin üzerindeki musibeti def edecektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.