Rüyada “ Albüm ” Görmek

Albüm
Rüyada albüm görmek geçmişte özlemini duyduğunuz arkadaşlıkların geri geleceğine sevgi ve muhabbet duyduğunuz yakın bir arkadaşınızla görüşeceğimize yorumlanır.

Rüyada Albüm Görmek ; Bir fotoğraf albümünün sayfalarını karıştırmak, düşlerimizde, anılarımıza doğru çıktığımız bir yolculuğu gösterir. Eğer fotoğraflar belirginse ve size yaşamınızdaki kimi anları anımsatıyorsa, bunlara dikkat etmenizde yarar olabilir; çünkü genellikle bu düşü gördüğünüz sırada, içinde bulunduğunuz durumla oldukça benzeşen ya da size geçmiş deneyimlerinizden yararlanarak çözüm bulmanızı öneren bir anı söz konusudur.

Rüyada Fotoğraf Albümü Görmek ; Rüyada fotoğraf albümü görmek unutmaya yüz tutmuş görmediğiniz bir arkadaşınızın geleceğine ve bu kişiye geçmişte sevgi ve muhabbet duyduğunuza onun gelişinin sizi mutlu ve hoşnut edeceğine yorumlanır.

Rüyada Albüme Bakmak ; Rüyada albüme baktığınızı görmeniz geçmişte çocukluk anılarınızın  özlemi içinde olduğunuzu ve sizi sevindirici bir haber ve çok sevdiğiniz bir arkadaşını ile buluşacağınız yorumlanır.

Rüyada Fotoğraf Görmek ; Rüyada fotoğraf görmek dini rüya yorumlarında rüya sahibinin ruhsal bir sıkıntı içinde olduğuna yorumlanır. Rüyayı gören kişinin insanlara her zaman inandığı ve güvendiği bu güvencinin sürekli başına olmadık işler açtığına yorumlanır.

Rüyada Fotoğraf Çekmek ; Rüyayı gören kişinin yakın zaman huzursuz olacağı ve kedi içinde ruhsal bunalımlar yaşayacağına yorumlanır. Hayatında istenmeyen tatsız olayların olacağını ve bu neden ile  rüyayı gören kişinin üzüntü içine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Fotoğraf Çektirmek ; Rüyada fotoğraf çektirdiğini gören kişi riskli bir işe gireceğini ve bu işte tek mesul kişi olacağına yorumlanır.Aynı zaman da bu rüya rüyayı gören kişinin hayatındaki zorlukları ve düşmanı ifade eder.

Rüyada Vesikalık Fotoğraf Görmek ;  Dini rüya yorumların da rüyayı gören kişinin yeni bir iş yeni bir meslek sahibi olacağı ve hayırlı kazançlar sağlayacağı bir dükkan (mekan) açacağına da yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.