Rüyada “ Aldatmak ” Görmek

Aldatmak
Düşünüzde birini aldattığınız, kandırdığımızı gördüğünüzde, aslında kendinize karşı uyguladığınız bir aldatma caya dikkat çekilmektedir.

Kendinize karşı dürüst olmadığınız, gerçek duygularınızı sakladığınız ya da farklı sunmaya çalıştığınız yönünde bir iç uyarı olarak düşünülebilir. Düşünüzde birini aldattığınız, kandırdığımızı gördüğünüzde, aslında kendinize karşı uyguladığınız bir aldatma caya dikkat çekilmektedir. “Sadakatsizlik” anlamındaki aldatmayla ilgili düşler de, benzeri biçimde kendinize karşı yeterince dürüst olmadığınızı ve içinizdeki güvensizliği gösterir.

Rüyada Eşinizin Sizi Aldattığını Görmeniz ; Rüyada eşinizin sizi aldattığını görmeniz  sizin eşinize karşı güven ve sadakatin izin az olduğuna işaret etmektedir. Bu tarz rüyalara itibar edipte evli olduğunuz yuvanızın muhabbetini bozmamamız gerekmektedir.

Rüyada Aldanmak ; Görülen bu rüya aslın da size bir işaret olarak Allah’u teala tarafın dan uyarıldığımıza yorumlanır. Bir kimse rüyada, birisinin kendisini aldattığını görse, Allahü Teâlâ ona yardım eder ve aldatılan başarıya ulaşır.

Rüyada Aldattığımızı Görmeniz ; Rüya sahibinin bu rüyayı gördüğü anda yanlış yolda gittiğini helal kazancına haram karıştırdığına rüyasına  bir işaret olarak verildiğidir.Rüyada birisini aldatmak; “Kim ki bizi aldatırsa bizden değildir” hadîs-i şerifine göre dönme olmayı işaret eder. İslami rüyada kişi hakkına girilmeyeceğine bu yorum ile zaten anlatılmaktadır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.