Rüyada “ Alınmak ” Görmek

Alınmak
Rüyada alınmak, tam tersi olarak yorum alır yüzünün gülmesi malının artması huzurun yerinde olması olarak yorum yapılır.
Etiketler:

Rüyada alınmak, tam tersi olarak yorum alır yüzünün gülmesi malının artması huzurun yerinde olması olarak yorum yapılır. Parasının kat kat artacağı yönündedir girişeceği her işin sonunda başarı yakalayacağına işarettir. Bazen ise borçlu biri bu rüyayı görüyorsa, hiç beklemediği bir yerden para geleceğini ifade eder. Bazen de iş hayatında bazı tecrübelerini başkalarına anlatması olarak tabir edilir. Bu iş tecrübeleri sayesinde bulunduğu yeri ve kendi mevkisini kat kat yükselterek övgü alacağı manasına gelir. Aynı zamanda gören kişi için huzur ve mutluluktur. Bazı yorumculara göre de, görüldüğü gibi yorum alır kırılmış birine gönül koymuş olduğunu ve bunu belli edemediğiniz yönündedir. Kendinizi belli etmediğiniz için daha da fazla kırılacağınız anlamında da uyarma amaçlıdır. Bazı yorumculara göre de bu rüya çevrenizde sürekli alınan hiç bir neden olmadan bile alınan insanları ifade eder. Rüyanızda siz birine alınıyorsanız, sıkıntılarınızı sona ereceğini ve üzüntülerinizin yerini huzur ve mutluluğun olacağına işaret eder. Hayatınızdaki güzelliklerin çoğalacağına yorumlanır.

Rüyada Alıngan Görmek

Rüyada alıngan görmek, her sözden her şeyden alınan bir kişi ile karşılaşmak böyle bir kişi ile yakın dost olacağınız yönündedir. Her ortamda bu kişinin yaptığı hareketler davranışlar hep yanlış anlaşılma durumuna geleceğini ifade eder. Kendini bir türlü ifade edemeyen bir kişiye yardımcı olacağınıza yorumlanır. Aile içinizde size karşı çok mantıklı ve anlayışlı davranan biri olduğunu gösterir. Bu kişinin sizin hayatınızda güzel yön vermeniz için uğraştığına ve sizin gerçek hayatınıza yansıyan tecrübeleri olduğu yönündedir. Rüyada alıngan görmek bazen ise sürekli alınan birinden bıktığınız manasına gelir.

Rüyada Alınganlık Yapmak

Rüyada alınganlık yapmak, kişinin özel hayatında bir insan tarafından kırılacağını işaret eder. Alınganlık yapan biri kendini affettirmeye çalışır. Ya da kendisini zor durumda bırakacak bir patavatsızlık yaptığı yönündedir.

Rüyada Birisine Alınmak

Rüyada birisine alınmak, yakın zamanda birisine gerçek anlamıyla alınacağınız manasına gelir. Yani görüldüğü gibi nitelik alan bir rüyadır. Kalbinizin kırılacağı bir durum ve sizin yanlış anlayacağınız gelişmeler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Eşine Alınmak

Rüyada eşine alınmak, hem erkek için hem de kadın için gerçek yaşamında da eşine alınacağını gösterir. Fakat bunun daha da güçlü bir sevgi getireceği manasında yorumlanır. Aynı zamanda her zaman büyüklerinizin başında olacağı ve sizi her durumda yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Sevdiğine Alınmak

Rüyada sevdiğine alınmak, yeni başlayan bir ilişkileri için bitiş demektir. Uzun zamanlı ilişkiler için arada olacak kalp kırıkları ve bunların bir dönem süreceği yönündedir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.