Rüyada “ Alkol ” Görmek

Alkol
Rüyada alkol almak, duygularımızı değiştirecek ve bizi farklı duygulara yönlendirecek bir etkiye dikkat çeker. Dinimizde de haram olduğu gibi bu görülen rüyada hayra değil şerre işaret ettiği bilinmelidir.

Rüyada alkol almak, duygularımızı değiştirecek ve bizi farklı duygulara yönlendirecek bir etkiye dikkat çeker. Bu hem zihinsel, hem de duygusal olarak değişiklikler arifesinde olmak anlamına gelir. Alkol bağımlısı olduğunu görmek, kişinin kontrolünü kaybetme kaygıları duyduğu biçiminde değerlendirilir. Rüyada alkol aldığını gören kişi daha önceden içmiyorsa eğer yakın zaman kötü arkadaş edineceğine ve bu kişilerden ömrü boyunca zarar göreceğine işaret. Rüyada alkol aldığını gören kişi bilmelidir ki alkol dinimizde de haram olduğu gibi bu görülen rüyada hayra değil şerre işaret ettiği bilinmelidir.

Rüyada Alkolü Bıraktığını Görmek; Rüyada alkolü bıraktığınızı görmeniz  haramdan uzaklaşarak hak yolunda doğru yolu bulacağınızı ve Salih kişilerden olacağınıza işaret etmektedir. Bu görülen rüya kişinin vicdanen rahatsızlığının belirtileri ve Rabbım tarafından artık haramdan uzak durmasına işaret ettiği de söylenir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.