Rüyada “ Alkolik ” Görmek

Alkolik
Rüyada Alkolik görmek, sebebini bilmediğiniz bir şekilde canınızın sıkılacağını ve bu durumdan dolayı keyifsiz olacağınız yönündedir.
Etiketler:

Rüyada Alkolik görmek, sebebini bilmediğiniz bir şekilde canınızın sıkılacağını ve bu durumdan dolayı keyifsiz olacağınız yönündedir. Rüyada alkolik bir kimseyle karşılaşmak ya da alkolü bırakmak için başvurduğunuz hastane tarzı bir şey görüyorsanız, hayatınız boyunca pişmanlık duyduğunuz bir şeyin olduğu ve bunun sürekli sizin kalbinize acı verdiğini gösterir. Bir yerden alkol aldığınızı görmek, rakı bira veya benzeri çeşitler para kazanmak için bir çok çareye başvurduğunuzu ifade eder. Her imkandan geri kalmak demektir. Alkol hoş görülmeyen haram kılınan bir şey olduğu için dinimizce yorumu pek iyi sayılmaz. Gören kişinin hayatında bir takım düzensizlikler olduğunu belirtir. Hane içinde huzursuz olduğunu ve bu duruma bir çözüm bulamadığını yorumlanır. Rüyada kendinizi veya çok yakın birisini kardeşiniz olabilir aile içinden biri olabilir ya da kardeş gibi gördüğünüz biri olabilir. Alkol içerken sarhoş bir şekilde görüyorsanız sizi derin bir keder bekliyor anlamında mesaj verir.

Rüyada Eşinin Alkolik Olması

Rüyada eşinin alkolik olması, hayatında ona gelecek olan başarıları Kendi eliyle geri içmesi demektir. Bu durum rüya içinde görülen kişi için geçerlidir. Dini yorumculara göre, bu şekilde rüya gören bir kişi için verilen mesaj çok sabırlı olmanız gerektiğine siz sabırlı olursanız takdir edilecek bir mertebeye geleceğinize delalet eder. Gören kişinin üzerinde çok fazla yük olduğunu bu yükten kurtulmak istediğine yorumlanır. Allahın izniyle bu durumdan kurtulacağı yönündedir. Rüyada eşinin alkol alması neyi rivayet eder, eşiyle arasında problemleri olan bir kişiyi gösterir ve onların kısa zamanda çözüleceğini rivayettir.

Rüyada Alkolik Olmak

Rüyada alkolik olmak, iki tür anlamda yorumlanabilir birincisi kişinin yapmak istediği şeylerde çok sabırlı davranması anlamına gelir. Beklentileri hayal değil gerçekleşecek durumlar olduğu yönündedir. Diğer anlamı ise kederle buluşmak demektir. Aynen

Rüyada Babasının Alkolik Olduğunu Görmek

Rüyada babasının alkolik olduğunu görmek, Gerçek hayatta bu durumu yaşayan bir kişi için sıkıntısının rüyasına yansımasıdır. Diğer görülen anlam ise hiç içki içmeyen birini bu şekilde görüyorsanız borçlarından kurtulmaya hane içinde mutluluğa delalettir.

Rüyada Kendini Alkolik Görmek

Rüyada kendini alkolik görmek, içki içmeyen birisi için yani alkolik tarzı olmayan birisi için bir derdinin olduğunu ve bunu açamadığın yönünde içinin çok sıkılmış olduğunu gösterir. Ruh halini çok sıkıntıda olduğunu ve ne yapacağını bilemez bir durumda olduğunu ifade edilir.

Rüyada Alkolik Birini Görmek

Rüyada alkolik birini görmek, Çalışılmadan elde edilen kazançlara yorumlanır. Şansının iyi gideceği fakat haydan gelip buraya gidecek bir paraya delalettir. Aklında sürekli olan bir problemi olduğu yönündedir. Bu problem gündelik hayatına da yansımaya başlamıştır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.