Rüyada “ Altın Aldığını ” Görmek

Altın Aldığını
Rüyada altın aldığını görmek, görülen halis rüyalardan biridir ve sıkıntıların kısa sürede biteceğinin haberini verir.
Etiketler:

Rüyada altın aldığını görmek, görülen halis rüyalardan biridir ve sıkıntıların kısa sürede biteceğinin haberini verir. Gören kişinin kısa zamanda istediği bir amaca ulaşacağına alamettir. Ayrıca görülen bu rüya şifa haberidir. Uzun zamandır hasta olan bir kimse için şifa bulacağı şeylere yorum yapılır. Rüyada kuyumcudan altın satın almak ne demek, iş hayatında birini örnek alarak güzel bir yolda ilerlemesi olarak ifade edilir. Maddi anlamda çok güzel getiriler olacağına yorumlanır. Rüyada birinin sana altın alması, sıkıntıda olduğunuz bir zamanda elinizden biri tutması olarak ifade edilir. Güzel hayır işlere hayatında olumlu şeylerin olmasına delalettir. Aynı zamanda kısmetin açılmasına işaret edilir. Rüyada altın görülmesi ne anlama gelir, hayra yorulan rüyalardan biridir kişinin iyiliğine olacak şeylere delalet eder. Hem maddi hemde manevi anlamda güzellikler yaşayacağına yorulur. Rüyada çeyrek altın satın aldığını görmek, iş hayatında başarıya ulaşmasıdır ve hanede maddi kazançlar elde etmesidir.

Rüyada Altın Bilezik Almak

Rüyada altın bilezik almak, hayatında tüm güçleri kendi başına göğüsleyeceğine yorum yapılır. Elde edilecek mala güzel bir hayata delalet eder. Yepyeni bir hayata adım atmaya işaret edilir. Çevresinde değer görmeye işaret eder. Rüyada altın bilezik bulmak, kişinin yakın zamanda yapacağı bir girişimin olacağına ifade edilir. Rüyada altın bilezik aldığını görmek, maddi bolluğu gösterir. Bir kişinin menfaati için yapılacak işleri gösterir. İş fırsatlarının kapıda olduğuna yorumlanır. Bekar olan kişiler için hayırlı işlere girişmek olarak görülür. Kişinin sıkıntılarının biteceği ve yatırım yapma düşüncesinde olduğuna bunun hayırlı yönde olduğuna tabir edilir.

Rüyada Eşinin Altın Aldığını Görmek

Rüyada eşinin altın aldığını görmek, eşinden göreceği bir hayırın olduğuna ifade edilir. Kişinin yakın zamanda eşinde bir sürpriz yaşaması güzel günlerin çok yakında gelmesi olarak işaret eder.

Rüyada Çeyrek Altın Aldığını Görmek

Rüyada çeyrek altın aldığını görmek, başarının anahtarının haberidir. Çok yakın zamanda kişinin hayatında olacak olan güzellikleri gösterir. İyi haberler almaktır.

Rüyada Başkasının Altın Aldığını Görmek

Rüyada başkasının altın aldığını görmek, gördüğünüz kişi tanıdık ise ondan bir haber almanızdır. Diğeri yorumu ise, sizin aynı şekilde yatırım yapmanız anlamında delalet edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.