Rüyada “ Altın Kolye Takmak ” Görmek

Altın Kolye Takmak
Rüyada altın kolye takmak, gören kişi için harika bir rüyadır ve kişinin yakında zamanda beklediği haberi alacağına işaret eder.
Etiketler:

Rüyada altın kolye takmak, gören kişi için harika bir rüyadır ve kişinin yakında zamanda beklediği haberi alacağına işaret eder. Mutlu olacağı gelişmelerin kısa zamanda olacağına yorumlanır. Artık eski sorunlarından kurtulacağına ve sıkıntılarının biteceği bazı durumlara işaret eder. Adım adım hedefine götürecek gelişmelerin olacağına tabir edilir. Rüya sahibi geçim kolaylığı içine gireceğine ifade edilir. İşlerinde üstün başarı elde edip zafer kazanacağı gelişmelere yorulur. Ağız tadı ve bol kazanç elde edeceğine delalettir. Rüyada boynunda altın kolye görmek, bu rüya şifa anlamında yorumlanır. Kişinin sağlık sorunları var ise yada birinin boynunda altın kolye görüyorsa sağlığının düzeleceğine işarettir. Olumsuz düşüncelerden arınmak ve huzur bulması manasına gelir. İş hayatını iyi yönde etkileyeceğine de alamettir. Hanesinde geçim darlığı çekmeyeceğine ağız tadının yerine geleceğine işarettir. Rüyada altın kolye taktığını görmek, hayırlı olacak olan gelişmelerin haberini verir.

Rüyada Altın Kolye Görmek

Rüyada altın kolye görmek, güzel ve hayırlı olan rüyalardan biridir. Aynı zamanda toplumda güzel bir yer edinmiş hayırlı işler yapan kişiyi delalet eder. Güçlü temiz kalpli ahlaklı birinin size vereceği çok güzel bir müjdenin olacağı yönündedir. Gören kişinin vefa duyduğu birinin olduğuna o kişiye yardım etmek için fırsat kolladığı anlamına gelir. Nankörlük gördüğü birine çok ah ettiğine yorulur. Birinden altın kolye hediye aldığını görmek, mutlu olacağı bir gelişmenin eline gelmesi manasına gelir. Aşk hayatında eğlenceli gelişmeler yaşayacağına ve kişinin sürpriz yaşayacağına yorumlanır. Etrafınızda temiz kalpli güler yüzlü kimselerin olduğuna tabir edilir.

Rüyada Altın Kolye Hediye Almak

Rüyada altın kolye hediye almak, evli kimseler için muhabbetin alevlenmesi demektir. Bekar kimseler için kısmetlerin açık olması ve mutlu olacağı bir seçim yapacağına alamet eder.

Rüyada Altın Kolye Ucu Görmek

Rüyada altın kolye ucu görmek, şansının bahtının açık olduğunu ve kısmetlerinin ayağına geldiğine işaret eder. Müjdeli bir haber almaya maddi sıkıntılardan kurtulmaya yorum yapılır.

Rüyada Altın Kolye Çalmak

Rüyada altın kolye çalmak, istediği şeyler için çok çaba gösterdiğine yakın zamanda bunlara ulaşacağına işarettir. Emeklerinin boşa çıkmayacağına çalışan kimse için iş hayatında büyük başarı elde etmesidir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.