Rüyada “ Altın Küpe ” Görmek

Altın Küpe
Rüyada altın küpe görmek, rüya sahibinin yakın zamanda iç huzuru bulacağına vesveselerden kurtulacağına işarettir.
Etiketler:

Rüyada altın küpe görmek, rüya sahibinin yakın zamanda iç huzuru bulacağına vesveselerden kurtulacağına işarettir. Hem maddi hemde manevi yönden sıkıntılarından kurtulacağını gösterir. Kişi eğer altın küpeyi takıyorsa başarmak istediği bir şeyde galip geleceğine yorumlanır. Başarısının çok uzun süreceği ve bulunduğu sıkıntıları bir daha yaşamayacağı manasındadır. Rüyada altın küpe görmek ihya, iş ve mesleki anlamda hep yollarının açık olduğunu gösterir. Başarmak istediği bir projede yada çalışma ortamında hep yüksek mertebelere geleceğine yorumlanır. Rüyada altın küpe görmek diyanet, eğer rüyada küpe kulağınızda sallanıyorsa içinizde olan bir şüphenin olduğunu ve yakın zamanda her ne ise bu sorunu çözeceğinize delalettir. Daha iyi bir hayat koşullarına sahip olması bu ara giyim kuşamın çok ön planda olacağına ifade edilir. Endişe ettiği konularda sıkıntılarının aslında geçici olduğuna işarettir. Bazen ise bu rüya değer verdiği kişiden zarar görmesi anlamında tabir edilir.

Rüyada Altın Küpe Takmak

Rüyada altın küpe takmak, hayırlı evlat demektir ve ileride vefa göreceğiniz bir evlanız olacağı anlamına gelir. Çevrenizde bazı arkadaşlarınızdan bazı sıkıntılarına ortak olacağınıza yorumlanır. Aynı zamanda imanın yüksek olması demektir. Bazı yorumculara göre bu rüyanın olumsuz yorumu vardır. Kişin yanlış arkadaşlara uyarak elinde avucunda ne var sa kaybetmesi anlamındadır. Rüyada küpe taktığını gören birisi, sevdiği kişiden hediye alır. Bazen ise evliliği yakın bir kimsenin düşüncesinin çok olduğundan kafasının karışması olarak ifade edilir. Rüyada küpe kırılması, merak edilen durumun ortaya çıkması ve bir sonuca varılması olarak delalet eder.

Rüyada Altın Küpe Bulmak

Rüyada altın küpe bulmak, bu tarz bir rüya kişinin bulunduğu duruma göre olumsuz manalara çıkar. Kişiye sıkıntı gelecek olan şeyleri gösterir. Rüyada küpe bulduğu gören kişi düşüncelidir ve kafası karışıktır.

Rüyada Altın Küpe Kaybetmek

Rüyada altın küpe kaybetmek, kısa sürede tüm problemlerinden kurtulması olarak yorumlanır. Rüya sahibinin istediği bir şeye ulaşacağına ve bunun çok yakında olduğunu gösterir.

Rüyada Altın Küpe Hediye Almak

Rüyada altın küpe hediye almak, kişi için kısmetli bir dönem içine gireceğinin haberini verir. Özellikle eğitim hayatı devam eden kişiler önemli gelişmelerin yakın zamanda size geleceği gösterir.

Rüyada Altın Küpe Çalmak

Rüyada altın küpe çalmak, arzu ettiği şeye enin sonunda ulaşması anlamına gelir. Sıkıntı içinde olan biri ise feraha erer iyi bir dost edinmeye ve bu kişi ile güzel bir yol alması demektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.