escort alanya

Rüyada “ Altın Takı ” Görmek

Altın Takı
Rüyada altın takı görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin çevresinde sevilen biri olmasına işaret eder.

Rüyada altın takı görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olmak ile beraber kişinin çevresinde sevilen biri olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin davranışları ve iyi ahlakı ile herkesin sevgi ve saygısını kazanmaya delalet eder. Rüyada altın takı görmek, kişinin iş ve özel yaşamında her daim bereket içersinde olmasına, evli ise eşi tarafından hürmet ve sevgi görmesine tabir edilmiştir. Görülen bu rüya iş yaşamında büyük mevkilere gelmeye, ticaret erbebı için bolluğa nail olmaya rivayet edilmiştir. Rüyada altın takı görmek, kişinin ailesinden kalan mal ve mülke, helal servete sahip olmaya yorulur. Aynı zaman da bu rüyayı görenlerin yardımsever, eli açık ve hoş sözlü olmasına yorumlanmıştır. Rüyada altın takı görmek, ile ilgili yorumları maklemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Altın Takı Görmek Nedir

Rüyada altın takı görmek, şan ve şerefe nail olmaya, insanlarca sevilip sayılmaya, el üstüne tutulmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve aile hayatında huzur içersinde olmalarına, bekar kimseler için ise hayırlı ve mal ve mülk bakımından varlıklı biri ile evlilik yapmaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin imrenilenecek bir yaşama sahip olmalarına, çekemeyenleri olacağına yorulur.

Rüyada Altın Takı Bulmak

Rüyada altın takı bulmak, farklı anlamlara sahip olan bu rüya kişinin değer verdiği birinden emanet alınan bir şeye işaret eder. Kişi rüyasında sokakta altın bulur ise, hakkında bilgisi olmayan konular ve kişiler hakkında yorum ve gıybette bulunmaya yorulur. Evde bulunan takı ise, hane halkının dindar yapıda olmasına yorulur.

Rüyada Altın Takı Takmak

Rüyada altın takı takmak, yıllardır süren sağlık problemlerinden şifa bulmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin güzel günler yaşayacağına, maddi ve manevi anlamda elinin rahatlayacağına, borçlarından kurtulmaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin neşe ve sevinç duyacakları haberlere nail olmalarına yorulur.

Rüyada Birinin Altın Vermesi

Rüyada birinin altın vermesi, rüya sahibinin dürüstlüğü, çalışkanlığı ve başarıları ile takdir edilmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin olgun bir kişiliğe sahip olmasına çevre tarafından sevilip sayılmasına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin hayırlı işler içersinde olmasına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.