Rüyada “ Altın Yüzük ” Görmek

Altın Yüzük
Rüyada altın maddi ve manevi bulunduğunuz tüm sıkıntılardan kurtulacağınızı ve rızkınızı genişleyeceği anlamına gelir.

Rüyada Altın Yüzük Görmek; Rüyada altın yüzük görmek rüya sahibinin hayırlı bir haber alacağı ve rüya sahibin mutlu olacağı bir karşılaşma yaşayacağına delalet eder. Rüyada altın görmek maddi ve manevi sıkıntılardan kurtulacağına feraha kavuşacağına yorumlanır.Rüyada altın görmek bütün dert ve sıkıntıların artık geride kaldığı huzurlu ve bereketli bir yaşamın sizi beklediğine de işaret eder.

Rüyada Altın Görmek; Rüyada altın görmek rüya sahibinin bulunduğu sıkıntılardan ve bu sıkıntılardan kurtulmak için bulunduğu bir niyetin gerçekleşeceğine bütün dert ve sıkıntılarından kurtulup feraha kavuşacağına yorumlanır.Bu rüyayı gören rüya sahibinin muhtemelen maddi ve manevi sıkıntı içinde olduğu ve bu sıkıntıdan bunalıp ruhani bir daralma yaşadığı ve maneviyatının güçlü olması ve kazancının helal olmasından dolayı Allah’u teala tarafından rızkının genişleyeceğinin işareti olarak bilinir.

Rüyada Altın; Rüyada altın maddi ve manevi bulunduğunuz tüm sıkıntılardan kurtulacağınızı ve rızkınızı genişleyeceği anlamına gelir.

Rüyada Altın Bilezik Görmek; Rüyada altın bilezik görmek rüya sahibinin güzelliğine ve bakımına düşkün olduğu sebebi ile rüya sahibinin kendisine olan öz güvenine işaret eder.Rüyada erkeklerin altın bilezik görmesi yaşadığı maddi sıkıntıların olduğu ve bu güçlüklerden kurtulma çabası içinde olduğuna yorumlanır.

Rüyada Altın Para Görmek; Rüyada altın para görmek maddi-yatınızın artacağına ve yakın bir vakitte alacağınız bir haber ile servetinizin genişleyeceğine delalet eder.Rüya alimlerine göre rüyada görülen altın para as ise sıkıntı ve daralmalara eğer altın para çok ise görülen rüya hayırlı ve maddi-yatınızın artacağı ve rızkımızın genişlediğine yorumlanır.

Rüyada Birinin Altın Verdiğini Görmek; Rüyada birinin altın vermesi yada ölmüş birinin size altın vermesi sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır eğer rüyanızda bu altını almadığını görmüş iseniz yakın çevrenizde rahatsızlık duyacağınız olayların gerçekleşeceğine yorumlanır.

Rüyada Altın Dağıttığını Görmek; Rüyada altın dağıtmak rüya sahibinin sıkıntılı yani borçlu olduğuna işaret eder ve bu rüyayı görmesi ile borçlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Hamile Kadının Altın Görmesi; Rüyada hamile kadının altın görmesi müjde olacak bir haber olarak bilinir ve rüya alimlerinde doğacak çocuğun kısmeti ve bahtı açık olan bir kız çocuğu dünyaya getireceğine yorumlanır.

Rüyada Altın Bulmak; Rüyada altın bulmak rüya sahibine yakın bir zaman içinde bir emanet teslim edileceğine yorumlanır. Bazı rivayetlerde ise rüyada altın bulan kişi rüyasını kimseye anlatmadan altını gördüğü yere gittiğinde orada onu bekleyen bir emaneti olduğu da rivayet edilir.Rüyada bulduğunuz altının elinizde eridiğini görmek rüya sahibinin ailesi ile yaşayacağı üzücü bir olay yaşayacağına yorumlanır.Rüyada bulunan altın sayılı ise ve adedi 5 ise rüya sahibinin namaza başlayacağına da yorumlanmıştır.

Rüyada Bir Küp Altın Bulmak Rüya Yorumu

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.