Rüyada “ Altına İşemek ” Görmek

Altına İşemek
Rüyada altına işemek görmek neye delalet eder. Rüyada altına işemek görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada altına işemek görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Altına İşemek Görmek

Rüyada altına işediğini görmek; utanıp mahcup olacağınız bir iş yapacağınıza, bir çok hatalı işe yer vereceğinize, aldığınız kararlar ve yaptığınız işlerde sadece kendi çıkarlarınızı  göz ettiğiniz için başınızın dertten ve beladan kurtulmayacağına büyük kazançlar elde edeyim derken elindeki mal varlığından da olacağına işaret eder. Rüyada altına işediğini görmek; aynı zaman da rüya sahibinin hakkında yapılacak dedikodulara işarettir. Yine bazı alimlere göre iftira atılmak, koruculuk yapmak olarak da yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi hatalarından döner ve yaptıklarından dolayı özür diler.

Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada altına işemek görmek; rüyasında altına işediğini gören kişinin tüm sıkıntı ve dertlerden kurtularak, tüm sorunları çözerek rahat ve esenliğe kavuşacağına dair yorumlanır. Rüyada altına işemek bazen hayırlı olmayan bir yola girerek tüm imkanlarını seferber etmeye fakat o işten hayır görmemeye dolayısıyla da kişinin kazancının ziyan olmasına işaret eder. Rüyada altına işemek, bilhassa özel hayatta meydana gelecek olan moral bozucu ve can sıkıcı şeyler yaşanacağına delalet eder. Evli kişi aile içinde, bekar kişi de sevgilisi ile bazı sorunlar yaşayacak demektir.

Rüyada Müsait Olmayan Bir Yere İşemek

Rüyada müsait olmayan bir yere işediğini görmek; bu rüya bilinçsiz olarak işlenecek olan günaha ve kötülüğe işarettir. Rüyayı gören kimsenin affedilmesi mümkün olmayan bir çok hataya yer vereceğine, yaptığı işlerde çıkarları uğruna hareket ederek doğruyu yanlışı ayırt etmeyeceğine, kurduğu yanlış arkadaşlıklar yüzünden gerçeği ve güzel olan şeyleri göremeyeceğine, ibadete zayıflığı ve inançsızlığı yüzünden kazançlarının bereketini göremeyip işlerinin hayra yorumlanmayacağına yorumlanır.

Rüyada Tuvalete İşemek

Rüyada tuvalete işediğini görmek; hayırlı güzel bir rüya olup kişinin helal yollarla kazanmış olduğu mala, hanesine bolluk bereket getirecek olan hayırlı işlere vesile olmaya, uzun uğraşlar vererek yaptığı emek verdiği işlerde başarı elde edip kazançlarını çoğalacağına, hayırlı bir yolculuğa çıkıp kısmet sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Cami Ve Benzeri Kutsal İbadethanelere İşemek

Rüyada cami ve benzeri kutsal ibadethanelere işediğini görmek; görülen bu rüya ahlaklı, başarılı, inançlı, zeki kimselere yorumlanır. Rüya sahibinin ilerde ilim ihsan sahibi bir kimse olup yol gösterici olacağına, kazançlarını helal yollarla elde edip hanesine helal rızk götüreceğine, başkalarının mutluluğu üzerine hareket edip insanların yardımlarına koşacağına onları en zor anlarında kol kanat geleceğine yorumlanır.

Rüyada Denize İşemek

Rüyada denize işediğini görmek; olumlu olduğu kadar bazen de olumsuz olarak tabir edilir. Görülen rüya hayra, sadaka vermeye, insanlara yardım edip bağışta bulunmaya işaret ederken olumsuz olarak ta iş yerinde tartışmalara, kısa süreli huzursuzluklara, hane içinde ayrılıklara ve hastalıklara yorumlanır. İslami rüya alimlerine göre rüyada denize işemek; kişinin büyük uğraşlar vererek yaptığı bir işte başarılı olarak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayra ve sadakaya düşkünlüğü sayesinde kazançlarının her zaman bereketli olacağına, sevdiklerine karşı düşkünlüğü sayesinde her zaman gönüllerde taht kuracağına yorumlanır.

Rüyada İdrarını Tutamamak

Rüyada idrarını tutamamak görmek; kişinin maddi ve manevi anlamda büyük zarar vereceği bir işe girip düzenli giden hayatını zora sokacağına, yaptığı yanlış davranışlar yüzünden sevdiklerinin ve ailesinin tepkileriyle karşı karşıya kalıp huzursuzlukların yaşanmasına sebep vereceğine yorumlanır.

Rüyada Yatağa İşemek

Rüyada yatağa işediğini görmek; rüyada yatağa işediğini ve yatağı ıslattığını gören kişi radikal bir karar alarak kendine rağmen, muhafazakar biri olmaya ve dinin emirlerini yerine getirmeye karar verecek demektir. Rüyada yatağa işediğini görmek, bazen de olumsuz kararlar alarak yanlış hatalara yer vermeye, hane içinde kırgınlıklara işaret eder.

Rüyada Başkasının Altına İşemek

Rüyada başkasının altına işediğini görmek; beceri sahibi bir kişiye, sevince erişileceği ne, iyi işlere, getirisi yüksek uğraşlar yapacağına, verilen sözün yerine getirileceğine, maddi sıkıntılardan uzak durmaya, maddiyata gelecek berekete, manevi yükü bulunan birinden yakasını kurtarmaya, bol kazanca, mutluluğa ermeye, alın teriyle elde edilen servete delalettir. Nadiren de istenmeyen bir durumla yüzleşileceği ne, kötülükten emin olunacağına, korkuya gerçekleşmesine, sıhhatin bozulacağına, ticari problemlere işaret eder.

Rüyada Altına Kaçırmak

Rüyada altına kaçırdığını görmek; mala mülke ve servete işarettir. Rüya sahibinin eline geçecek olan yüklü miktarda parayla bir çok maddi sıkıntısını gidereceğine, karlı işlere yatırımlar yaparak ileriye dönük sağlam adımlar atacağına, özverili çalışması ve azmi sayesinde kariyer hayatında yükselip farklı iş kollarına yöneleceğine işaret eder. Rüyasında altına kaçırdığını gören kimse zenginliğinin yanı sıra manevi anlamda da rahata kavuşur alnını secdeden kaldırmaz, gününün büyük bölümünü ibadet yaparak geçirir.

Rüyada Altına İşemek Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada altına işemek  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren altına işemek  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Altına işemek  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada altına işemek görmek; genel olarak kişinin yapacağı işlerde bilinçsiz davranışlar sergileyerek ilerde pişmanlık duyacağı, utanacağı hatalar yapmasına, hırslarının kurbanı olup elindeki güzellikleri yok etmesine, sevdiklerinden ayrı hayat yaşayıp bir ömür mutsuz olacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.