Rüyada “ Altına Kaçırmak ” Görmek

Altına Kaçırmak
Rüyada altına kaçırmak görmek neye delalet eder. Rüyada altına kaçırmak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada altına kaçırmak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Altına Kaçırmak Görmek

Rüyada altına kaçırdığını görmek; mala mülke ve servete işarettir. Rüya sahibinin eline geçecek olan yüklü miktarda parayla bir çok maddi sıkıntısını gidereceğine, karlı işlere yatırımlar yaparak ileriye dönük sağlam adımlar atacağına, özverili çalışması ve azmi sayesinde kariyer hayatında yükselip farklı iş kollarına yöneleceğine işaret eder. Rüyasında altına kaçırdığını gören kimse zenginliğinin yanı sıra manevi anlamda da rahata kavuşur alnını secdeden kaldırmaz, gününün büyük bölümünü ibadet yaparak geçirir. Bu rüya kişinin yakın zaman da seyahate çıkacağına, müjdeli haber alıp evliliğe adım atacağına, şans oyunlarına düşkünlüğü sayesinde bir çok hazır kazan elde edeceğine yorumlanır.

Dini rüya alimlerine göre rüyada altına kaçırmak görmek;  zenginliğe, servet sahibi olmaya yorumlanır. Rüya sahibinin  eline havadan yüklü miktarda para geçtiğini görmesi kişinin  tüm borçlarını kapatacağına, feraha ererek düze çıkacağına, ailesiyle yarım kalan planlarını devreye katıp onların saygınlığını tekrar kazanacağına yorumlanır. Rüyada altına kaçırmak ya da kaçırdığını görmek aynı zaman da sevdiğiniz sizin için çok değerli olan bir yakınınızı kaybetmeye, hayatınızın alt üst olmasına yorumlanır.

Rüyada Altına Kaka Yapmak

Rüyada altına kaka yaptığını görmek; değerli eşya,  altın, gümüş, pırlanta ile yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin kazançlarının büyük bölümünü madeni değerli eşyalara harcayarak ileriye dönük kendince yatırımlar yapacağına, cimriliği ve var yemezliliği ile bilinen rüya sahibinin her an elindekileri kaybetme korkusu içinde yaşayacağına, herkesten uzak kendine küçük bir hayat kurup kurduğu küçük dünyasında servetini genişleteceğine yorumlanır. Rüyasında altına kaka yapan bir kimse aksi ve vurdum duymaz yapıya sahip olmasından dolayı başı belalardan kurtulmaz, talihsizlikler ve aksilikler yakasını hiç bırakmaz yaptığı her işte başarısız olup mutsuz ayrılır.

Rüyada Altına Kaka Yapan Birini Görmek

Rüyada altına kaka yapan birini görmek; rüya sahibinin iş hayatında ortak kararlar alıp adımlar atabileceği bilgili, tecrübeli bir kimseyle tanışarak iş hayatını daha güzel eğlenceli hale getirir. Rüya sahibinin tanıştığı bu kişi  her bakımdan bilgi sahibi, basit oyunlara gelmeyen, duygularının yanı sıra, aklı ve mantığıyla hareket eden, tecrübeleriyle kişiyi olumlu yönde yetiştiren kişilerdir.

Rüyada Büyük Abdestini Altına Kaçırdığını Görmek

Rüyada büyük abdestini altına kaçırdığını görmek; iş hayatınızda kazançlarınızın yarım kalıp yaşadığınız bir takım talihsizlikler yüzünden şansızlığınızın sürüp gideceğine, sürekli seyahat içerisinde olup ailenizle fazla vakit geçirmediğinize, çok güvenip sırtınızı yasladığını bir kimseden zarar görüp maddi ve manevi anlamda zarar göreceğinize işaret eder. Rüyasında abdestini kaçıran bir kimse fakirlikten kurtulur, ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayacak konuma gelir, ailesi ve sevdikleriyle eğlenceli ortamlarda bulunur, gününü gün yapar.

Rüyada Altına İşediğini Görmek

Rüyada altına işediğini görmek; utanıp mahcup olacağınız bir iş yapacağınıza, bir çok hatalı işe yer vereceğinize, aldığınız kararlar ve yaptığınız işlerde sadece kendi çıkarlarınızı  göz ettiğiniz için başınızın dertten ve beladan kurtulmayacağına büyük kazançlar elde edeyim derken elindeki mal varlığından da olacağına işaret eder. Rüyada altına işediğini görmek; aynı zaman da rüya sahibinin hakkında yapılacak dedikodulara işarettir. Yine bazı alimlere göre iftira atılmak, koruculuk yapmak olarak da yorumlanabilir. Rüyayı gören kişi hatalarından döner ve yaptıklarından dolayı özür diler.

Rüyada Altına Kaçırmak Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada altına kaçırmak  görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren altına kaçırmak  rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Altına kaçırmak  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada altına kaçırmak görmek; ünlü rüya alimlerince görülen bu rüya sembolleri kişinin eline geçecek olan yüklü miktarda parayla, servet sahibi olmaya, elindekileri değerlendirip ileriye dönük yatırımlar yapmaya, helal yollara kazanılmış mala işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.