Rüyada “ Alyans ” Görmek

Alyans
Rüyada alyans görmek, hayırlı bir rüyadır hayır getirir gören kişinin ufku şansı bahtı açılır aynı zamanda kısmet demektir.
Etiketler:

Rüyada alyans görmek, hayırlı bir rüyadır hayır getirir gören kişinin ufku şansı bahtı açılır aynı zamanda kısmet demektir. Hayatınızda olabilecek olan ihtimalleri belirtir. Özellikle bekar olan kişiler için hayırlı bir kısmete yorulur, fakat bu iş anlamında da olabilir. Eğitim anlamında da istediğin yere gelmek girdiğin sınavı başarmak olarak da yorumlanır. Her anlamıyla yüzük aslında iyi temsil eder. Evli olan kişiler için isim hayırlı bir evlat demektir. Bebek bekleyenler için ise hayırlı doğum olmasıdır. Alyans ferahlık ve mutluluk anlamını içerir. Bazen ise yakın çevrenizdeki evlenecek olan kişilerin haberini alacağınıza yorumlanır. Gören kişi için ve rüyanın içinde bulunan kişiler için çok hayırlı kapılar açılacağını tabir edilir. Rüyada parmağınıza alyans takmak, hayırlara vesile olacak girişimleri ifade eder. Bekar birisini alyans takıyorsanız ve bu alyans altın ise yakın zamanda o kişinin evlenmesine delalettir. Gören kişi için şanı ifade eder. Bu tarz bir rüya gören kişi eşi tarafından çok sevilen biridir ve aşkının mutluluğunun artacağını işarettir. Sürpriz bir hediye alacağına yorumlanır.

Rüyada Alyans Takmak

Rüyada alyans takmak, güzel sonuçlar elde edilecek şeylere yorumlanır. Alyans taktığını gören kimse, bol rızka evinin bereketin artmasına işaret eder. Altın bir alyans var ise kısa bir zaman sonra evlenmeye delalettir. Rüyada bir kişinin alyans taktığını görüyorsanız o kişinin kısmetini vesile olacağınız yönündedir. Gören kişinin hayırlı bir kısmeti ile karşılaşması manasına gelir. Evli bir kimse için ise yeni doğacak bir bebeğe rivayet eder. Rüyada altın alyans görmek, bayan için itibar, süs, güzellik, herkes tarafından beğenilmek manasındadır. Rüyada erkeğin altın alyans takması, kibre, kötü arkadaş edinmeye, malıyla mülküyle böbürlenen birisine tabir edilir.

Rüyada Alyans Kaybetmek

Rüyada alyans kaybetmek, Kişinin rüyasında alyansını ya da yüzünü kaybetmesi mutsuzluğa delalettir. Evliliğinde istediği şansı yakalayamamak manasına gelir. Sürekli sorunlar yaşayan birinin rüyasıdır.

Rüyada Alyans Yüzük Görmek

Rüyada alyans yüzük görmek, hayırlıdır ve rüya sahibinin yapmak istediği bir şey var ise hayırlı olacağı manasına gelir. Gören kişi bayan ise herkes tarafından övülmek parmakla gösterilen iyi niyetli hanıma delalettir. Erkek ise, gümüş ise yüzük iyiye altın ise yüzük kötüye alamettir.

Rüyada Alyans Bulmak

Rüyada alyans bulmak, rüya sahibinin yakın zamanda evlenip çocuk sahibi olacağına işaret eder. Rüyada kendisinin alyans olması, mala mülke delalettir. Yeni bir iş kurmak çok varlıklı olmak zenginlik tabi dediler.

Rüyada Alyans Kırılması

Rüyada alyans kırılması, bir şeyleri son vermek anlamına gelir. Rüyada alyans kırıldığını görmek ise, bir kişiyle anlaşmazlığa düşmek sürekli kavga etmek manasındadır. Bu kişiden uzaklaştın arasına mesafe koyacağına tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.