Rüyada “ Ambar ” Görmek

Ambar
Bugün, günlük yaşantılarımızda çok fazla anlamı yokmuş gibi görünse de, ambar ya da kiler gibi mekanlar insanlık tarihi boyunca, gelecekle ilgili alınan önlemlerin merkezleri oldu.

Bugün, günlük yaşantılarımızda çok fazla anlamı yokmuş gibi görünse de, ambar ya da kiler gibi mekanlar insanlık tarihi boyunca, gelecekle ilgili alınan önlemlerin merkezleri oldu. Bu anlamda, düşlerinizde ortaya çıkan benzeri mekanların, kolektif bilinç uyarınca bizi gelecekle ilgili olarak önlem almaya, tasarruf yapmaya çağıran anlamları olduğunu söyleyebiliriz. Ambar aynı zamanda, bolluk ve bereketin de simgesi olarak kabul edilebilir.

Rüyada Ambar da Olduğunu Görmek ; Rüyada içi tahıl dolu bir ambar da olduğunuzu görmeniz o yılı bolluk ve bereket için de geçireceğinize ve nasip kader ve kısmetlerin izin açılacağına işaret eder. Bu rüya her zaman hayra yorumlanır kişinin gönlünün zenginliği ile de alakalı olan bu rüya hak sahiplerine helal kazanca ve bol rızka işaret eder ve Allah’u Teala nın o kişi hakkında hayır dilediğindir.

Rüyada Boş Ambar Görmeniz ; Rüyada boş bir ambarın içinde olduğunuzu görmeniz maddi ve manevi sıkıntıların içine gireceğinize yorumlanır. Bu tarz rüyada ise Rabbimize bol bol dua ederek hikmet istemeliyiz.

Rüyada Ambar Yaptığını Görmeniz ; Rüyada ambar yaptığını görmeniz bir işe vesile olacağınıza bu işinde kişiye hayır ve bol rızk getireceğine işaret ettiği görülür. Rüyada bir kişinin sıkıntısını giderdiğinizi görmeniz o kişinin Rabbimiz tarafından size nakşedildiği ve sıkıntılarını gidermeniz gerektiğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.