Rüyada “ Ambulans ” Görmek

Ambulans
Bazı Rüya Alimlerine Göre ; Rüyada hastaneye gittiğini görmek kısa zaman içinde şifaya kavuşacağını ve hastalıklarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada hastaneye kaldırılmak üzere bir ambulansta olduğunuzu görmek, isteklerimizi gerçekleştirebilmek için hevesli davrandığımızı ve motivasyonumuzun yüksek olduğu gösterir. Ama aynı zamanda, çevremizdekilere güvenmediğimizin ve ayrıca, sağlığımıza ilişkin kaygılar duyduğumuzun da altını çizer. Yolda, taşıdığı hastayı hastaneye yetiştirmek üzere sirenler çalarak giden bir ambulans görmek, çevremizdeki kişilerle ilgili güvensizlik ve aynı zamanda, endişe duyduğumuzu gösterir.

Bazı Rüya Alimlerine Göre ; Rüyada hastaneye gittiğini görmek kısa zaman içinde şifaya kavuşacağını ve hastalıklarından kurtulacağına işaret etmektedir. aynı zaman da rüya sahibinin kendini hekim olarak görmesi ise çevresindeki ihtiyaç sahiplerine yardım edeceğin ede delalet etmektedir.. rüyada kimsenin kendini hekim görmesi Salih kişilerden olacağı nada işaret etmektedir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.