Rüyada “ Ameliyat ” Görmek

Ameliyat
Çoğunlukla, rüyayı gören kişinin sağlıkla ilgili kaygılarına işaret eder ve bazen bir sağlık sorununun da habercisi olabilir.

Çoğunlukla, rüyayı gören kişinin sağlıkla ilgili kaygılarına işaret eder ve bazen bir sağlık sorununun da habercisi olabilir. Eğer rüyada ameliyatı yapan sizseniz, sorunları çözümlemeniz sağlayacak bilgi ve yeteneklerinize güveniyorsunuz demektir. Bazı durumlarda, rüyada ameliyat edildiğini görmek, iç dünyanızdaki bir bilgiye ulaşma isteğinizi ve bu isteğe rağmen, söz konusu bilgiden ürktüğümüzü gösterir.

Rüyada Ameliyathane Görmek ; Görülen bu rüya ruh halinize yansıyan hastalık düşüncesinin aklınızda kalmasın dan dolayı.Tipik ve net bir düş simgesidir. Çoğunlukla kendimiz ya da bir yakınımızın sağlık durumuyla ilgili endişelerimizi vurgular.

Rüyada Ameliyat Olduğunu Görmek ; Rüyanızda bir hastalıktan dolayı ameliyat olduğunuzu görmeniz sağlık yönün den rahatsızlıklarımızın başlayacağına işaret eder.

Rüyada Akrabanızın Ameliyat Olduğunu Görmek ; Rüyada yakın bir akrabanızın ameliyat olduğunu görmeniz sizin ona düşkünlüğünüz ve o kişinin sıkıntılarının olduğu na (maddi ve manevi ) işaret etmektedir.

Rüyanızda Ameliyat Masasında Öldüğünüzü Görmeniz ; Rüyada ameliyat masasında kendinizin öldüğünü görmeniz ömrünüzün uzayacağına işaret eder.Bu rüya görüldüğü gibi korkulacak ve endişe edilecek bir rüya değildir hatta rüya sahibine hayırlı bir haber olarak da yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.