Rüyada “ Amir ” Görmek

Amir
Rüyada görmek iş hayatında önemli başarılara imza atmak ve terfi almak demektir. Rüyada amir görmek ne demek
Etiketler:

Rüyada görmek iş hayatında önemli başarılara imza atmak ve terfi almak demektir. Rüyada amirini gören kişi, nasıl gördüğünüz bu yorumun içeriğini belirler. Amirinizi kötü bir şekilde görüyorsanız kendinizi çaresiz yalnız hissedeceginiz dönemler olacaktır. İyi görüyorsanız bunun tam tersi olarak yorum alır. Hane içinde olan sorunlar var ise bu sorunların tamamen biteceği yönündedir. Rüyada amir olarak emir verdiğini görmek, bir kimseyle kıskançlık yüzünden kavga edeceğine işaret eder. Bazen ise gecikmiş bir parayı almak ama bunu size bir yararı olmaması demektir. Bazen ise bu ya iyi bir arkadaşa rivayet ederim. Sizin iyi arkadaşlarınız olacağınıza hayatınızın her anlamında onların sizin yanında olacağı anlamında yorumlanır. Bir iş yerinde yüksek mertebede ise kişinin gerçekten bu iş yerinde sevildiğini yorulur. Bir kimsenin ameli ile karşılaşması dilek ve arzuların yerine geleceğini delalet eder. Bazen ise büyük bir zattan iltifat görmeye ve övgü almaya tabir edilir.

Rüyada Amirle Tartışmak

Rüyada amirle tartışmak, rüyasında amiri ile tartışan bir kişi gerçek hayatta da iş hayatında bir tartışma yaşar. Bu tartışma patronu ile ya da biriyle değil oradaki çalıştığı kişilerle de olma ihtimali vardır. Kişinin haklı olduğu bir durumda haksız çıkması ve bunun sinirinin bozacağını gösterir. Hakkını arayacağı bir durum olacağını ve bu zamanın biraz uzun olacağına işaret eder. Şansızlık anlamına gelir ve bu aralar başınızda gezen kara bulutlar olacağı yönündedir. Birden fazla sorunla baş edeceği bir süreçten geçecektir. Huzursuzluğun sonunda mutluluğun size güzel bir yol çizeceği anlamında rivayet edilir.

Rüyada Amirle Konuşmak

Rüyada amirle konuşmak, son zamanlarda mutlu olacağı güzel bir haber alacaktır ve hayatındaki yaşam sürecinin kaliteli bir yönde değişeceği manasına gelir. Bazı yorumculara göre de bu rüya kısmet almak ve bekar kişiler için evlilik kısmetleri anlamında yorumlanır.

Rüyada Amirden Azar İşitmek

Rüyada amirden azar işitmek, Rüyada amir nazarlaması görüldüğü gibi kötü bir rüya değildir. İyi birisiyle arkadaş olmak dostluk kurmak imrenilecek bir yaşantı ve aynı zamanda çok çalışıp emek verdiği bir şeye sahip olmasına tabir edilir.

Rüyada Amiri Gülerken Görmek

Rüyada amiri gülerken görmek, stresli olmak ve birisinin stresini size yansıması manasına gelir. Daha çok gördüğünüz kişinin ya da gerçek hayatta birini sinirini sizden çıkarması olarak yorumlanır.

Rüyada Amir Olmak

Rüyada amir olmak, isteğine ulaşma ve iş hayatında yükselmek demektir. Aynı zamanda bu rüya eğitim anlamında istediği yerlere gelmeye de yorumlanır. Hane içinde ise sözü geçen kişinin siz olduğuna tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.