Rüyada “ Amiral ” Görmek

Amiral
Rüyada amiral görmek, deniz yolculuğuna çıkmak ve üzerinde bir amiral elbisesi var ise çok uzun bir yola çıkacağınıza alamet eder.
Etiketler:

Rüyada amiral görmek, deniz yolculuğuna çıkmak ve üzerinde bir amiral elbisesi var ise çok uzun bir yola çıkacağınıza alamet eder. Rüyasında savaş gemisinde olduğunu gören aynı zamanda o gemide amiral ile konuşuyorsa deniz aşırı bir yerde bulunan akrabasından haber alacağını delalettir. Rüyada bir amirale emir vermek, bir devlet büyüğünden fayda görmek manasına gelir. Beklediği bir iş hakkında haber almasına yorumlanır. Rüya sahibi kadın ise, erkek çocuğu olacağını rivayet eder. Bazen ise bu rüya kişinin arkadaşları tarafından arkasından çevirilen işlere delalettir. Etrafınızda ağzınızdan kaçırdığınız bir sırrınız ne olduğuna ve bu sırrın ortaya çıkacağı yönündedir. Rüyada bir amiral yemek yemek, uzak dış ülkelere uzun bir seyahate çıkacağını gösterir. Rüyada amiralle konuşmak ise, kendinize dost bildiğiniz birinin size düşman olduğu anlamındadır. Rüyadan amirali hasta görmek, yaptığınız bir şeyin eziyetini çekeceğinize yorumlanır. Genel olarak deniz üzerinde bir yere gitmektir.

Rüyada Amiral Olduğunu Görmek

Rüyada amiral olduğunu görmek, çok yüksek mertebelere ulaşmak anlamına geliyor. Ayrıca kişinin mesleki anlamda bu tarz bir mesleği seçeceği yönündedir. Bazen bir askerin hava kuvvetlerine katılması olarak ifade edilir. İş anlamında mesleğini yükseltmek, uzun seyahatlere çıkmak demektir. Çıkacağı seyahatler iş alanında olacaktır. Aynı zamanda bu rüyanın psikolojik yorumu da vardır. Yakın arkadaşları tarafından hasat edilen biri olduğunu ve bundan çok fazla rahatsızlık duyduğu için rüyasına yansımasıdır. Çevresinde olanları dost sandığına aslında hiç birinin dost olmadığı yönündedir.

Rüyada Amiral İle Konuşmak

Rüyada amiral ile konuşmak, bu rüya uyarıcı amaçladır. Yakınlarınızın ya da dost sandığınız kişilerin birisine sırrını verdiğinizde yorumlanır. Ama bu sırrın çok uzun süre onda kalmayacağını ve etrafta duyulacağına işaret eder.

Rüyada Bir Amiral Görmek

Rüyada bir amiral görmek, kişinin rütbeli birini rüyasında görmesi gören kişininde aynı şekilde büyük bir rütbe alacağı yönündedir. Hanesinde çevresinde sevilen sayılan şans şöhret sahibi olan bir kişi olacağı yönünde rivayet eder.

Rüyada Amiral Olmak

Rüyada amiral olmak, denizde bir yolculuk yapmak manasına gelir. İş anlamında çok yüksek mevkilere gelmeye yorumlanır. Başarısının çok üstün olacağı ve iş hayatında herkesi yönlendiren kişinin rüya sahibi olacağı yerindedir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.