Rüyada “ Anahtar ” Görmek

Anahtar
Rüyada anahtar görmek; dualarınızın kabul olacağına işarettir. Rüyada; bir kapıyı veya bir kilidi açtığım gören kimse, düşmanına galip gelir.

Rüyada anahtar görmek; dualarınızın kabul olacağına işarettir. Rüyada; bir kapıyı veya bir kilidi açtığım gören kimse, düşmanına galip gelir. Bazen de kuvvetli bir kimsenin desteği ile galip gelir. Rüyada bir kapıyı veya bir kilidi açtığını gören kimse, düşmanına galip gelir. Bazen da kuvvetli bir kimsenin desteği ile galip gelir. Rüyada bir kapıyı anahtarla açtığını gören kimse, Hakkın yardımı ile Murad ettiği şeye kavuşur. Eğer kapıyı anahtarsız açarsa, o kimse, dua veya iyilik ve ebeveyninin duasıyla maksadına ulaşır.Rüyada kapıyı güçlükle açanın, kapıyı açıncaya kadar maksadına kavuşamayacağına inanılır.

Bazı rüya yorumcularına göre de ;Tipik rüya simgelerinden biri olan anahtar, en genel anlamıyla problem çözümünü ya da bu çözüm için gerekli olan bil­gi ve enformasyonu sağlamayı dile getirir. Bu genellikle bir süredir bizden saklı kalmış, farkında olmadığımız bir bilgidir ve edindiğimiz anda günlük yaşamda karşılaştığımız bir tıkanıklık da kolayca açılacak ve sorun giderilecektir. Anahtar bulmak, birinden anahtar almak ve bir anahtarla bir kapıyı ya da sandığı açmak, hep bu bilgiyle ilgilidir.

Anahtar deliği: Rüyada anahtar deliğinden bakıp bir yerleri gizlice incelemek, çevremizdeki olayları fark etme ve anlama yeteneğimizin bir şekilde zayıfladığını ve engellendiğini gösterir. Üzerinde anahtar olmayan bir anahtar deliği, çözümünde zorlandığımız ve belki de kendimizi çaresiz hissettiğimiz bir sorunun varlığına da işaret edebilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.