Rüyada “ Anne ” Görmek

Anne
Rüyada anne görmek her zaman olduğu gibi kişide maddi manevi aile içi huzur olacağına ve sıkıntıların gideceğine işaret eder.Rüyanız da annenizin öldüğünü görmek ahir hayatta ömür uzatır ve sıkıntıları başından def etmeye işarettir.

Rüyada anne görmek her zaman olduğu gibi kişide maddi manevi aile içi huzur olacağına ve sıkıntıların gideceğine işaret eder.Rüyanız da annenizin öldüğünü görmek ahir hayatta ömür uzatır ve sıkıntıları başından def etmeye işarettir. Rüyanızda annenizle dargın küs olduğunuzu görmeniz sıkıntı yaşayacağınızı maddi ve manevi sıkıntılarınızın olacağına işaret eder. Rüyanızda gördüğünüz anneniz vefat etmiş ise ve rüyanızda görüyorsanız annenizin sizlerin duasına ihtiyacı olduğuna tabi bu tabir vefat eden her kimseyi rüyanızda görmenizde yapacağınız ve yapmanız gereken hayıra işaret eder.

Rüyanızda annenizin mezarının çiçeklerle örtülü bir halde görmeniz, onun Allah in (C.C.) huzurunda pek hayırlı bir yeri olduğuna delildir. Annenizin cennette olduğunu görmek, eğer ölü ise hayra, sağ ise annenizin sizden hoşnut olduğuna ve hakkınızda daima duacı bulunduğuna işarettir. Bir başka rüya yorumcusuna göre : Bir kimsenin rüyasında annesini görmesi şayet annesi sağ ise, annesinin kalbini kazanıp, gönlünü alması gerektiğine, eğer vefat etmiş ise, ahiret hayati için evladından hayır ve dua beklediğine işaret eder. Rüyada anneye bağırmak, kötü hareket etmek büyük günah işleyip onun bedduasını almaya ve bu yüzden de rüya sahibinin bütün islerinin ters gitmesine işaret eder. Rüyada annenin güler yüzlü görülmesi onun duasını almaya ve ihtiyarlıkta ona yardımcı olmaya işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

  1. sezgin yiğit dedi ki:

    Merhaba hocam hayırlı günler nasılsınız hocam rüyamda annemle birlikte kutsal toprakları ziyaret ediyor duk ustumuzde bembeyaz elbise vardı bi anda annem kayboldu kalabalık ta annemi arıyor dum.

    1. admin dedi ki:

      Teşekkürler Sezgin bey hayırlı günler rüyada kutsal topraklarda tavaf etmek ya da kutsal toprakları ziyaret etmek; hac ettiğini, Kabe-i muazzam ayı tavaf edip Hac faziletlerini yerine getirdiğini görmek, dininde güzellik ve istikamete, nail olacağı sevaba, korkudan emin olmaya, borcunu vermeye ve Müslümanlara vereceği emanetlere işaret eder. hac zamanın da hacca gitmek için yola çıktığını görse, çıkarıldığı ise tekrar tayin edilir.