Rüyada “ Anne Sütü ” Görmek

Anne Sütü
Rüyada anne sütü görmek, gören kişi için ferahlık anlamındadır ve hane içinde temizlik aynı zamanda güzel ahlak demektir.
Etiketler:

Rüyada anne sütü görmek, gören kişi için ferahlık anlamındadır ve hane içinde temizlik aynı zamanda güzel ahlak demektir. Bu rüyayı gören mutlaka geleceğinde güzel şeylerle karşılaşır ve geleceği parlaktır. İş hayatına tanıştığında güzel fırsatlar çıkacağını istediği parayı kazanacağını ve çektiği çilelerin son bulacağı yönündedir. Rüya sahibinin hedeflerine ulaşması olarak yorumlanır. Eğitim anlamında olan bir kişi bu rüyayı görüyorsa ileride ki hayatının çok güzel olacağı yönündedir. Gerçekten geleceğinde onu bekleyen süprizler vardır, mesleğinde en üst tepelere geçecektir. Bazı ise bu rüya beklediğini müjde’nin ona gelmesidir. Bu sıralar önüne güzel fırsatların geleceğine bunu güzel değerlendirmesi gerektiği yönünde delalet eder. Fırsatları iyi değerlendirirse hayatında değişik mucizeler onu beklemektedir. Eğer rüyasında inek sütü görüyorsa, kişinin zorlu bir süreçten geçeceğini tabir edilir. İyi dostları sayesinde bu durumdan kurtulacağı manasına gelir. Sevdiği insanların hep yanında kalacağını alamet eder.

Rüyada Anne Sütü İçmek

Rüyada anne sütü içmek, genel olarak hayırla yorulur. Normal anlamda süt içmek hayırdır. Helal kazanç ve çok mala delalet eder. Manevi olarak da mutluluğu yakalama ya yorumlanır. Bekar bir kişi bu rüyayı görüyorsa, çok yakın zamanda evleneceğini ve çabuk çocuk sahibi olacağım yönündedir. Bazı âlimlere göre anne sütü içmek kötü dür. Şöyleki bir erkek başka bir kadından anne sütü içiyorsa, bir ceza almasıdır. Bu ceza kişinin yaptığına göre değişir. Eğer kendi annesinin sütünü içtin görüyorsa, bu annesinin duasını aldığını gösterir. Bazen ise süt içmek, yakında bir bebek gelmesi demektir.

Rüyada Anne Sütü Sağmak

Rüyada anne sütü sağmak, Şans bolluk bereket rüyada gören kişinin işleri yolunda gider ve her zaman işleri açık olur. Saf içi temiz olan birisinin olduğuna delalet eder. Ailesi için çabalayan bir insanı ifade eder. Aynı zamanda bu tarz rüyayı gören kişi çevresi tarafından çok sevilir.

Rüyada Anne Sütü Emmek

Rüyada anne sütü emmek, süt genel anlamıyla hayırdır. Ama rüya yorumcularını göre, hayırlı olmadığı söylenir. Sıkıntıya girmek ve kederlenme anlamında yorumlanır. Ünlü rüya yorumcularına göre meme emen kişiyi hastalık bulur.

Rüyada Anne Sütü Tatmak

Rüyada anne sütü tatmak, hayatında değişiklikler farklılıklar olacağı manasına gelir. Kazancının yükseleceğini parayı başkalarıyla paylaşacağını ifade eder. Endişe ettiği bir durumun aslında onun için hayırlı olduğu yönündedir. Bu rüya aynı zamanda borçlarına kapatmak demektir ve aynı şekilde kişinin kendisine heyecan aradığına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.