Rüyada “ Anne Sütünün Kesildiğini ” Görmek

Anne Sütünün Kesildiğini
Rüyada anne sütünün kesildiğini görmek, uzun zamandan beri sorunlar yaşadığını bu sorunların kendisini fazlaca yorduğuna yorumlanır.
Etiketler:

Rüyada anne sütünün kesildiğini görmek, uzun zamandan beri sorunlar yaşadığını bu sorunların kendisini fazlaca yorduğuna yorumlanır. Sütün kesilmesi kısa zamanda sorunlarını artık biteceği yönündedir. Çok rahat edeceğine ve kendisi için yeni bir dönemin başladığını işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çalışıyor ise, çalışma ortamında yaşayacağı bir tür sorunlar olacak. Bu sorunlar iş arkadaşları arasında olduğu halde işine yaşayacağını tabir edilir. Rüya âlimlerine göre, görülen bu rüyanın hoş olmayan anlamı vardır. Yani kötü manaya çıkar. Arkanızdan konuşan kişiler olacağını ve sürekli bir yerlerden laf duymanız acı söz duymanız anlamında yorumlanır. Rüyayı gören kişi bayan ise, hane içinde bir sıkıntısı olduğuna bu sıkıntının biraz daha devam edip biteceğine delalettir. Sağlık anlamında ise ferahlık şifa demektir. Bazı tabircilere göre ise, uğraş vererek kazanacağım mala ve mülkün çok olacağına tabir edilir. Bu rüya genel anlamıyla yorumu güzeldir.

Rüyada Anne Sütünün Kesilmesi

Rüyadan sütünün kesilmesi, rüyayı gören kişinin çok zahmetli bir yolda olduğuna yorumlanır. Bu yolda hayatındaki her şeyi vermiş durumdadır. Sabrının sonunda selamete ereceği yönündedir. Çok dua ettiği istediği bir şeyin olacağını gösterir. Allahın izniyle tüm meşakkatli işlerden kurtulacağını ve kendini yeni güzel bir hayat kuracağına delalettir. Hiç akılda olmayan zamansız gelen kötü bir haberin yolunda giden işleri bozacağına bundan dolayı canın sıkılacağını ama çabuk bir şekilde geri işleri toparlayacağı yönündedir. Düşmanlarını yenme, iş hayatında rakiplerinden üstün gelerek büyük başarılar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Kendi Sütünü Sağmak

Rüyada kendisini sağmak, çok emek edeceği bir durumun olacağına ve bu süre zarfında çok sıkıntıya gireceğine ama isteklerinin bir bir olacağına işarettir. Tam emeklerinin karşılığını gelmeyeceği düşündü an da emeğinin karşılığını alacağına tabir eder.

Rüyada Kendi Sütünü İçmek

Rüyada kendi sütünü içmek, rüya sahibinin bu rüya sıkıntıya delalettir ve eğer bir sıkıntı içindeyse daha da büyüğeceği yönündedir. Rüya alimlerine kendi sütünü içmek, hoş karşılanmaz ve iyiye yorulmaz. Kişinin düşüncesi ne ise ona göre de yorum alır.

Rüyada Anne Sütünün Bozulması

Rüyada anne sütünün bozulması, size sunulan fırsatları tam olarak değerlendiremediğinize ve bundan dolayı pişmanlık duyduğunuza işaret eder. Fakat bu kötü durumu isterse düzelteceğine ve kendi lehine iyi halde çevirme şansının olduğunu alamet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.