Rüyada “ Annesini Zina Yaparken ” Görmek

Annesini Zina Yaparken
Rüyada annesini zina yaparken görmek, rüya sahibi için iki anlam ile tabir edilen bu rüya, kişiyi derinden sarsacak bir olaya işaret eder.

Rüyada annesini zina yaparken görmek, rüya sahibi için iki anlam ile tabir edilen bu rüya, kişiyi derinden sarsacak bir olaya işaret eder. Gören kişi üzecek bir habere, ruhi ve fiziki sıkıntılar yaşamaya delalet eder. Sorunların içinden çıkılmaz bir hal almasına, ikili anlaşmazlık ve aile sorunlarının yaşanacağını bildirir. Genel anlamı ile kişinin tasvip etmediği bir olayı ailesinden göreceğine, tüm uyarı ve ikazlarına rağmen bu durumun süreceğine tabir edilmiştir. Rüya sahibi ile bu yüzden anne baba yahut aile bireyleri ile tartışma anlaşmazlıkların yaşanacağına, kopuklukların olması olarak da rivayet edilmiştir. İslami yorumuna göre kişinin yaptığı uygunsuz davranış ve girdiği yanlış işler yüzünden kendisi ile beraber ailesini de çok zor durumda bırakmasına yorulur. Gördüğünüz bu rüya dikkat edinilmesi gereken, uyarı niteliğinde biri rüya olup, yanlışta ısrarcı olunulmaması gerektiğine yorumlanmıştır. Konu ile alakalı rüyalarınızı çekinmeden bizlere iletebilirsiniz.

Rüyada Annesini Zina Yaparken Görmek 

Rüyada annesini zina yaparken görmek, aile birlik ve dirliğini derinden etkileyecek bir olay ile karşılaşmaya işaret eder. tüm aile fertlerini üzecek, kavga ve kırgınlıklar yaşatacak bir habere delalet eder. Görülen bu rüya bazen kişinin yanlış hayat şekline ve yaşanılan topluma uygun olmayan davranışlar içinde olmasına bazen de aile bireyleri arasında kişileri birbirinden ayrılmalarına, küsmelerine neden olacak bir dedikodu yada duyum almaya yorulur.

Rüyada Babayı Zina Yaparken Görmek

Rüyada babayı zina yaparken görmek, rüya sahibinin ailesi ile akraba çevresinin arasını açacak bir olayın habercisidir. Gören kişi için kısmet kapılarının kapanmasına, maddi ve manevi anlamda boşluk içerisine girmeye, sıkıntılar yaşamaya delalet eder.

Rüyada Eşini Zina Yaparken Görmek

Rüyada eşini zina yaparken görmek, haram rızık edinmeye, çevre tarafından hoş karşılanmayacak bir olaya adınızın karışacağına işaret eder. Bazen de yapılan bir hatadan dolayı vicdanen rahatsızlık içinde olmaya, huzursuz bir ortamın yaşandığını bildirir.

Rüyada Kendini Zina Yaparken Görmek

Rüyada kendini zina yaparken görmek, inançta zayıflık göstermeye, zevk ve sefaya aldanıp günaha girmeye işaret eder. Gerçek yaşamdaki anlamına yakın bir ifade ile kişinin helal olmayan bir yol tutacağına, gösterdiği hatada ısrarcı bir tutum içinde olduğuna yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.