Rüyada “ Ant İçmek ” Görmek

Ant İçmek
Rüyada ant içmek, kişinin aslında haksızlığa uğraşması ve bundan dolayı sıkıntıya girdiği yönündedir. Karşısına çıkacak olan güç bir durum
Etiketler:

Rüyada ant içmek, kişinin aslında haksızlığa uğraşması ve bundan dolayı sıkıntıya girdiği yönündedir. Karşısına çıkacak olan güç bir durum olacağına işaret eder. Kendisine söz verilen bir şeyin yapılmadığına ve bundan dolayı kalbinin çok kırıldığı yönündedir. Bir dostundan iyilik göreceği manasına gelir. Bir başkasının ant içmesi yemin etmesi yapması gereken bir şeyin olduğunu ve bunu yapmadığını gösterir. Bundan dolayı sıkıntı yaşadığına delalettir. Bazen ise bu rüya bir dostunun yaptığı hatanın üzerine kalması anlamına gelir. Üzücü bir haber alması olarak da yorumlanır. Yemin edilmesi, vefasız bir dosta işaret edilir. Haksızlık durumunda sessiz kalmamak demektir. Maddi yaşanan bazı problemlerin sıkıntısının sürekli üzerinde olduğu yönündedir. Hayatında güvenilir dostlar edinileceği manasına gelir. Rüyada ant içtiğini görmek, malını ve canını birine emanet ettiğine fakat bu durumdan dolayı sıkıntı yapacağına yorum yapılır. İster istemez çok üzüleceği durumları rivayet eder.

Rüyada Ant İçmek Ne Demek

Rüyada ant içmek ne demek, maddi anlamda sıkıntı da olmak ama yakın zamanda rahatlanmak demektir. Yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek ve bu konuda elinden geleni yapmak olarak yorum yapılır. İş atılımlarında bulunacaksa iş yapacağı kişilere çok dikkat etmesi gerekmektedir. Yoksa çok büyük zarara uğrayacağı ifade edilir. Hayırsız kişilerle iş yapmak anlamındadır. Bu rüyanın psikolojik yorumu ise, kişinin hane içinde içinden çıkamadığı sorunların olduğuna ve hem zarar hemde bolluk yaşadığı durumların olduğunu gösterir. Dertlerinin kısa zamanda biteceğine ve güvensiz kişiler yüzünden hayatında denge kuramadığına bundan dolayı engebeli olarak her yolu çözdüğüne tabir edilir.

Rüyada Kendisinin Ant İçmesi

Rüyada kendisinin ant içmesi, kişinin yakın zamanda sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır. Kendince güç kazanacağına ve yoluna sağlam adımlarla basarak yeni bir hayata adım atacağına işarettir.

Rüyada Ant İçen Birini Görmek

Rüyada ant içen birini görmek, eğer gördüğünüz sorunları olan zayıf bir kişilik ise onun sorunlarına çözüm bulacağınız anlamındadır. Tanımadığınız biri ise, dişli biriyle sorun yaşamaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.