Rüyada “ Antika ” Görmek

Antika
Rüyada görülen eski bir eşya ya da antika sınıfına girebilecek bir obje, yaşamınızın önceki evreleriyle, geçmişinizle ve anılarınızla ilgili bir işaret olarak değerlendirilir.

Rüyada Antika Eşya Görmek ; Rüyada görülen eski bir eşya ya da antika sınıfına girebilecek bir obje, yaşamınızın önceki evreleriyle, geçmişinizle ve anılarınızla ilgili bir işaret olarak değerlendirilir.

*Bazı Rüya Yorumlarında ; bütünüyle gördüğünüz antika objenin fiziksel durumuna ve sizde yarattığı ruh haline bağlıdır. Eğer iyi ve temiz durumda bir antika eşya gördüyseniz, bu, geçmişinizle ilgili olumlu duyguları ve belki de, geçmişe duyduğunuz özlemi ifade eder. Benzeri biçimde, harap halde gördüğünüz ve içinizde sıkıntı uyandırdığını hissettiğiniz bir antika obje, geçmişinizde sizi rahatsız eden, unutmak istediğiniz şeyleri ifade eder.

*Rüyada Antikacı Görmek ; Düşlerimizde antikacı, çoğunlukla anılarımızda yaşayan, geçmişte kalan tanıdıklarımıza duyduğumuz özlemin ifadesi olarak belirir. Rüyada görülen antikacı veya antika bir eşya kişinin geçmişte yaşadığı sevinci huzuru ve mutluluğu aradığını işaret eder.

*Rüyada Antika Saat Görmek ; Rüyada görülen saat vermiş olduğun sözleri yerine getireceğine işaret.

*Rüyada Antika Araba Görmek ; Rüyada araba görmek işleriniz de başarıya yükseleceğinize işaret eder.

*Rüyada Antika Para Görmek ; Rüyada görülen para rızkının artacağına işaret.

*Rüyada Antika Yüzük Görmek ; Bir ömür sürecek evliliğe birlikteliğe işaret.

Rüyada değerli topraktan çıkartılmış değerli eşya görmek.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.