Rüyada “ Apandisit Patlaması ” Görmek

Apandisit Patlaması
Rüyada apandisit patlaması, rüya sahibinin çok büyük bir sıkıntısı olduğuna ve bunu kimseye açamadığına için çok sıkıldığına işaret eder.
Etiketler:

Rüyada apandisit patlaması, rüya sahibinin çok büyük bir sıkıntısı olduğuna ve bunu kimseye açamadığına için çok sıkıldığına işaret eder. Hayatının her alanında mutlu görünüp aslında çok mutsuz olduğuna yorumlanır. Buna dışa yansıtamadığı için rüyasına yansıması olarak ifade edilir. Yaşanan durum her neyse, kişi için kötü bir hal almadan çözüm bulması gerektiği yönündedir. Psikolojik olarak kendini yıprattığını gösterir. Bazı yorumculara göre ise, her rüya yorumcusuna göre yorumlar farklı şekildedir. Sık sık sağlık sorunları yaşayan birinin gördüğü rüyadır. Ufak tefek herşeyi büyük hastalık sanarak bu şekilde rüyasına yansımasıdır. Bazen ise büyük bir sırrın ortaya çıkmasıdır. Dini yorumu ise, kişinin yakın zamanda bir sorumluluktan yükten kurtulacağına delalettir. Karşılık bulamayan aşkın karşılık bulmasıdır. Rüyada apandisit patladığını görmek, bulunduğu kötü durumdan çıkarak iyi günlere ulaşacağına ve emeklerinin boşa çıkmayacağına hayatının daha güzel şekilde ilerleyeceğine alamettir.

Rüyada Apandisit Ameliyatı Olmak

Rüyada apandisit ameliyatı olmak, güzel bir evlilik hayatına yorumlanır. Kişinin tüm sıkıntılarından kurtularak mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada apandisit ameliyatı olduğunu görmek, sevinmek ve sevinç verici haberlere ulaşmak demektir. Aynı zamanda hayata gelen güzellikler kişinin çalışma hayatı varsa çok iyi durumlara geleceğine işarettir. Terfi almak yada bulunduğu konumdan daha iyi bir konuma gelmek olarak ifade edilir. Ufak tefek sıkıntılar yaşansada herşeyin güzel gideceğine tabir edilir. Hasta olan birinin şifa bulması ve kişinin daha dinç bir hale geleceğine delalettir. Ayrıca dinden güzel ahlak kazanmak demektir.

Rüyada Apandisit Görmek

Rüyada apandisit görmek, bu tarz bir rüya gören kişinin sıkıntılarının geçeceğine yorumlanır. Hayırlı bir olaya şahit olması anlamındadır. Hastanede apandisit ameliyatı olması, yeni bir haber ve ciddi bir karardır.

Rüyada Apandisit Şişmesi

Rüyada apandisit şişmesi, yaptığı bir sevabın ona hayır olarak geri döneceğine tabir edilir. İmkanlarının çok geniş hale geleceğine ve yaptığı iyiliklerin karşılığını bulacağına delalettir.

Rüyada Apandisit Ağrısı Çekmek

Rüyada apandisit ağrısı çekmek, rüyasında birinin hasta olması ağrı çekmesi ferahlaması olarak yorumlanır. Hep daha ileri ve güzelliklere sahip olacağına işsiz ise iyi koşullara sahip olacağı bir döneme girecektir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.