Rüyada “ Apartman Sahibi Olmak ” Görmek

Apartman Sahibi Olmak
Rüyada apartman sahibi olmak, ölen bir yakını için zamanı geldiğinde dua ettirmektir ve bunun daha huzurlu olacağına işaret eder.
Etiketler:

Rüyada apartman sahibi olmak, ölen bir yakını için zamanı geldiğinde dua ettirmektir ve bunun daha huzurlu olacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüya bolluk bereketi simgeler. Birden fazla mülke sahip olmaya yorumlanır. Kişinin beklemediği bir yerden miras alması anlamına gelir. Her şekilde sıkıntılarından kurtulup mutlu olmaya delalet eder. Zor zamanlardan geçen bir kişinin sonunda feraha ereceği günlerin çok yakın olduğunu gösterir. Aynı zamanda birden fazla kişi ile tanışarak toplu bir iş yapmaya alamet eder. Rüyada apartman sahibi olduğunu görmek, karşısına çıkacak olan fırsatların farkına varmak demektir. Çok güzel ve mutlu bir hayata yorulur. Kişinin sıkıntılarının zamanla geçeceğine vücudundan olan halsizliklerin rahatsızlıkların yakın zamanda geçeceğine işarettir. Büyük bir kazanç elde ederek, ters giden her işinin yakın zamanda düze çevireceğine bolluğa alamet edilir. Kişinin kendince yeni hedefler koymasına bunlardan kendine yeni kazançlar elde etmesine alamettir.

Rüyada Apartman Görmek

Rüyada apartman görmek, gören kişinin yakın zamanda kalabalık bir ortam bir ağız kavgası yapacağına yorumlanır. Bu hane içinde içinde olacak olan olumsuzları işaret eder. Huzurun kaçması tartışmalar yaşanması olarak tabir edilir. Bazen çok fazla hayal kuran birinini ifade eder. Yeni bir daireye taşınmaya delalettir. Kendiniz iyi durumda ve apartman sahibi olarak görüyorsanız, gerçek anlamda zenginliğe kavuşacağına yorum yapılır. Bir apartman sahibi olup oralada bişeyler ekmesi o kişinin yada evladının evlilik kısmeti alması olarak tabir edilir. Rüyada yüksek binalar görmek, köşk vs. gibi kazancın nimetin artması ve yolculuğa çıkmaktır.

Rüyada Apartman Yıkılması

Rüyada apartman yıkılması, rüya sahibinin hayatının allak bullak olacağını gösterir. Kişinin sakladığı ne varsa ortaya döküleceğine delalettir. Hayatında olan arkadaşlarının dedikodusunun ortaya çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Apartman Merdiveni Görmek

Rüyada apartman merdiveni görmek, başarıya ulaşmak için çok fazla yol kat edeceğine delalettir. Sıkıntıların çok büyük olacağını ve sorunların ard ard gelecek bir döneme bu dönemden yakın zamanda kurtulacağına işarettir.

Rüyada Apartman Merdiveni Silmek

Rüyada apartman merdiveni silmek, maddi açıdan yükselmek daha iyi bir işe sahip olmaktır. Rüyada apartman merdiveni sildiğini görmek, buda aynı yorumlara gelir.

Rüyada Apartman Sitesi Görmek

Rüyada apartman sitesi görmek, çok fazlaca görülen hane hanenin genişlemesidir. Bekarların evlenmesi, evli olan kimselerin evlerinin şenlenmesi olarak tabir edilir.

Rüyada Apartman Yıkmak

Rüyada apartman yıkmak, yeni bir başlangıç yeni adımlar atmak demektir. Aynı zamanda hayatı boyunca ailesinden destek alması yönünde yorumlanır.

Rüyada Apartman İnşaatı Görmek

Rüyada apartman inşaatı görmek, uzun soluklu bir evliliğe delalettir. Maddi yönden kişinin rahatlaması olarak ifade edilir, bolluk içerisine girmek ve rahatlığa ermeye işarettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.