Rüyada “ Apse ” Görmek

Apse
Rüyada apse görmek, pekte hayır içeren bir rüya değildir vücudun herhangi bir yerinde iltihap olması yakın zamanda maddi bir sıkıntıya işaret eder.
Etiketler:

Rüyada apse görmek, pekte hayır içeren bir rüya değildir vücudun herhangi bir yerinde iltihap olması yakın zamanda maddi bir sıkıntıya işaret eder. Hiç olmadık bir incir çekirdeğini doldurmayacak bir konu yüzünden çok sevdiği yakınları ile kavga edeceğine yorumlanır. İş hayatında da büyük sıkıntılara delalettir. Rüyada apseyi temizlemek sıkıntıya düştüğünün bir duruma çare aramak anlamında tabir edilir. Bazen ise geçimsiz bir insanla uğraşması demektir. Tabiri caiz ise cahille uğraşanın başı beladan kurtulmaz gibi bir manaya çıkar. Bazı yorumculara göre bu rüyanın anlamı paradır. Bazen ise geçmişinizden bir haber gelmesi eskiden olan bişeyin yeninden harekete geçmesidir. Bunun kişiye göre getirisi iyi yada kötüdür. Aynı zamanda bir geçimsizli haberidir. Geçinemeyen kişilerin haberini almak onların sıkıntılarına ortak olmak demektir. Aile içinde huzursuz olmak ve şüpheye düşmek demektir. Dini yorumu ise, kişinin şansının ve kısmetinin açılmasına delalet eder.

Rüyada Diş Etinde Apse Görmek

Rüyada diş etinde apse görmek, eğer irin akıyorsa yada kan geliyorsa rüya tam bir anlamı olmaz. Kişinin her işinde bir şansızlığa uğraması gibi durumlardır. Basiretinin bağlı olduğu yönündedir. Bazen de kişinin hedeflerini çok yüksek tutması ve bundan dolayı hayal kırıklığına uğramasıdır. Sadece diş etinde apse görmesi, ufak bir sıkıntıdan çabuk kurtulması olarak ifade edilir. Hayallerine de uğraşmalarının sonucu ulaşacağını belirtir. Yolun sonunda zengin bir hayat yaşamaya alamet eder. Fakat bu yolun sonu için çok uğraş ve sıkıntının olduğunu gösterir. Diş etinden apse olduğunu görmek, apse patlıyor ve tedavi ediliyorsa bu rüya hayırdır, tedavi edilmiyorsa büyük sıkıntı demektir.

Rüyada Dişinin Apse Yaptığını Görmek

Rüyada dişinin apse yaptığını görmek, iş hayatında sıkıntılardan sonra gelecek olan bolluk bereket olarak tabir edilir. Bir dönemin size çok verimli geleceğini gösterir. Bu sayede çok büyük fırsatlar elde edeceğinize işarettir. Maddi anlamda büyük bir mal varlığına yorum yapılır.

Rüyada Apse Patlatmak

Rüyada apse patlatmak, gören kişinin çok sıkıntılı ve zorlu bir durumda olduğuna yorumlanır. Bu durumdan kurtularak çok mutlu huzurlu bir zaman dilimine gireceğine delalet edilir.

Rüyada Apse Sıkmak

Rüyada apse sıkmak, zorluklar, sıkıntılat anlamına gelir. Kişinin yanlış yatırımları yüzünden büyük sıkıntılar yaşayacağına yorum yapılır. Maddi yönde imkansızlıklar manasındadır.

Rüyada İrin Akması

Rüyada irin akması, rüya sahibinin hak etmediği şeyler yaşaması bunun kendine yedirememesi üzülmesidir. Hayal kırıklığı ve incinmek olarak tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.