Rüyada “ Araba Almak ” Görmek

Araba Almak
Rüyada araba almak görmek neye delalet eder. Rüyada araba almak görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada araba almak görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Araba Almak Görmek

Rüyada araba aldığını görmek; maddi anlamda değeri yüksek mala, elinize geçecek yüklü paraya, yatırım amaçlı işlere yönelmeye, hayatınızda ki fırsatları değerlendirmeye yorumlanır. Görülen bu rüya aynı zaman da eski değerli eşyalardan dolayı kalacak mirasa, alacağınıza müjdeli habere, arzularınızın gerçeğe dönüşmesine işaret edilir. Ünlü rüya alimlerimizce görülen bu rüya kişinin geçmişiyle yüzleşerek hatalarından ders almasına, aile mirasına önem vermeyerek her şeyi paraya dökmesine, inançsızlığa ve İslamdan, kurandan uzak durmaya delalet edilir.

Rüyada Araba Satın Almak Görmek

Rüyada araba satın aldığını görmek; rüyayı gören kişinin gerek iş hayatında gerekse aile hayatında ağırlığını koruyarak dik duruşu sayesinde bir çok zorlukların üstesinden kolayca geleceğine, hayatının büyük bölümünü çalışma hayatına  bir amaca bağladığı için bir çok güzelliği geç farkına varacağına, ailesinin yaşayacağı kısa süreli maddi sorunlarda onlara her anlamda destek çıkarak içinde bulundukları zor durumlardan onları kurtarıp feraha ermelerine nail olacağına delalet eder.

Rüyada Yeni Araba Aldığını Görmek

Rüyada yeni araba satın aldığını görmek; hayatınıza renk katacak yenilikler yaparak kişiliğinizi etkileyecek yeni oluşumlara adım atacağınıza, ailenizle ve iş hayatınızla ilgili yeni kararlar alarak hanenize kötülük yapmak isteyen art niyetli kişilere karşı koruma duygusu yaşayacağınıza, elinize geçen bir miktar parayı yatırım amaçlı kullanarak önünüzdeki ufak tefek aksaklıkları ortadan kaldıracağınız yorumlanır.

Rüyada Beyaz Araba Almak Görmek

Rüyada beyaz araba aldığını görmek; rüyayı gören kimsenin ileriye dönük hayallerinin, beklentilerinin göstergesi olan bu rüya kişinin temiz duygular besleyip hayatın güzellikleriyle yaşayacağına, ailesini tüm kötülüklerden uzak tutarak kurduğu küçük dünyasında bir ömür mutlu mesut yaşayacağına işaret edilir. Rüyasında beyaz araba gören kimse bekar kimse ise yakın zaman da hayatını birleştirecek hayırlı kısmetiyle karşılaşacağına, evli kimseler ise iş hayatının her köşesinde şansının ve kısmetinin her zaman döneceğine yorumlanır.

Rüyada Siyah Araba Almak Görmek

Rüyada siyah araba aldığını görmek; olumlu güzel olayların aksine görülen siyah araba rüyası hanenizde yakın zaman da ölüm haberinin alınacağına, hayatınızı sıkıntıya sokacak bir çok sorunlarla karşı karşıya kalacağınıza, elinize geçecek fırsatları değerlendiremeyerek maddi anlamda kazanç sağlayacak bir çok kazancı yok sayacağınız işaret eder.

Rüyada Kırmızı Araba Almak Görmek

Rüyada kırmızı araba aldığını görmek; aşkın ve sevgisinin simgesi olan bu rüya kişinin aşk hayatında şansının her zaman dönerek mutlu olacağı bir çok işle karşı karşıya kalacağına, hanesinde huzurun hiç eksilmeyerek  aşk dolu yuvasına müjdeli haberin geleceğine delalet eder. Rüyasında kırmızı araba alan kimse hayalleri ve amaçları için yaşar, hayatını renklendirecek bir çok aktüaliteler de bulunarak içinde bulunduğu konumu güzel hale getirir.

Rüyada Araba Almak ve Sürmek Görmek

Rüyada araba almak ve sürmek görmek; yaşadığınız sıkıntılı günlerin son bularak  ileriye dönük parlak bir geleceğe sahip olacağınıza, elinize geçen her fırsatı değerlendirerek kariyer bakımından sağlam adımlar atacağınıza yorumlanır. Rüyada araba almak ve sürmek, olumlu olduğu kadar bazen olumsuz olarak ta rüya tabiri olarak ifade edilir.  Rüyada yeni araba sürmek, her anlamda kısmetinizin artarak hane içinde huzurun, birlikteliğin hiç yok olmayacağına, hayatta tüm arzularınıza kavuşacağınıza işaret ederken eski araba görmek ya da sürmek ise rüyaların aksine kötülüğe, hastalığa, başınızın belalardan kurtulmayışını, hane içinde yaşanan kötülüklere işaret edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.