Rüyada “ Arı ” Görmek

Arı
Rüyada bal arısı görmek hayırlı bir haberdir bekar olan kimselerin hayırlı bir eş ile evleneceği evli olan kişiler için ise hayırlı bereketli bir oğlan çocuğunun dünyaya geleceğine işaret eder.

Rüyada Arı Görmek; Rüyada arı görmek çalışkanlığın, üretkenliğin ve disiplinin simgesi olan arı, oluşturduğu mükemmele yakın biçimli bal petekleriyle de dikkatimizi çeker. Dolayısıyla rüyalarımızda karşımıza çıkan arılar, emek verilmesi ve sabırla çalışılması durumunda elde edilebilecek kazançları simgeler. Aynı zamanda arı, içimizdeki kurallara uymaya hazır, çalışkan ve fedakar yönü vurgular.

Rüyada Arı Soktuğunu Görmek; Rüyada arı sokması rüya sahibine bereket rızk ve zenginlik olarak verilse de malının mülkünün üzerinde çevresindekilerin gözü olduğuna delalet eder.

Rüyada Arı Öldürmek; Rüyada arı öldürdüğünü görmek hiç ummadığı bir olay yaşanacağına yada üzücü bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada Çok Sayıda Arı Görmek; Rüyada arı sürüsü görmek rüya sahibinin kişisel bilgilerinin yani sırlarının ortaya çıkacağını ve huzursuzluk yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Arı Yakalamak; Rüyada arı yakaladığını görmek rüya sahibinin hayalini kurduğu bir takım işlerin gerçekleşmesi için eline geçecek fırsatların olacağını yorumlanır.

Rüyada Büyük Arı Görmek; Rüyada büyük arı görmek evli olan rüya sahipleri için hayırlı bir kız çocuğu olacağına yorumlanır.Bekar kişilerin ise atalarından kalan bir mal varlığı yani miras geleceğine delalet eder.

Rüyada Bal Arısı Görmek; Rüyada bal arısı görmek hayırlı bir haberdir bekar olan kimselerin hayırlı bir eş ile evleneceği evli olan kişiler için ise hayırlı bereketli bir oğlan çocuğunun dünyaya geleceğine işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.