Rüyada “ Arı kovanı ” Görmek

Arı kovanı
Rüyada arı kovanı görmek neye delalet eder. Rüyada arı kovanı görmenin İslami anlamı nedir. Rüyada arı kovanı görmek diyanet yorumları ile tabirlerini okuyun.

Rüyada Arı Kovanı Görmek

Rüyada arı kovanı görmek, rüyada arı kovanı görmeniz yakın zaman da hayırlı bir eş sahibi olacağınıza işarettir. Kovanda ki arılar neslinizin çoğalacağına, bal ise eşinizin üretkenliğine yorumlanır.  Aynı zaman da arı kovanı görmek, üzüntü ve kederden kurtulacağınızı, çalışma konusunda ise boş vakte sahip olacağınıza ve verimli işler ortaya çıkara bileceğinize delalet eder. Rüyada arı kovanı görmek bazen de olumsuz sonuçların habercisi olarak ta yorumlanır. Kişinin işlerinin bozulacağına maddi sıkıntılar içine düşeceğine ve hane içinde ayrılıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Arı Sokması Görmek

Rüyada arı sokması görmek, rüya sahibin başına hayırlı kısmetli olayların geleceğine işaret eder. Arı sokması bolluğun , bereketin yakın zaman da sizi saracağına işaret eder.  Aynı zaman da rüyada arı sokması görmek arının renklerine ve şekline  göre de farklı şekiller de yorumlanır. Rüyada siyah arı sokması görmek, kişinin yakın zamanda bir kimseye karşı hatalı bir davranışta bulunduğuna işarettir. Bu rüya kişinin suçluluk duygusu taşımasına yorumlanmaktadır. Rüyada eşek arısı sokması görmek kişinin çevresi tarafından tanınan bir kimsedir. Ancak kişinin tanınma sebebi oldukça sert ve katı bir kişilik olmasından kaynaklanmaktadır. Çevresine karşı sinirli ve soğuk bir hava çizen bu kimse aslında kendi içinde daha sakin ve ürkek bir kimsedir.

Rüyada Arı Görmek

Rüyada arı görmek, rüyada arı görmek bolluk ve bereketin işareti olmakla birlikte hayırlı kısmetli rüyadır. Rüya sahibi özellikle de iş hayatında rakiplerine karşı açık ara başarılar ve zaferler elde edecek, evliliğinde ve özel hayatındaki saadeti ile herkesin imrenerek baktığı biri olacak demektir. Bu kişiler normal hayatta olduğu gibi iş hayatında da yaptığı çalışmalar ve başarıları ile örnek kişi olarak gösterilecektir. Rüyada arıyı bir çiçeğe konmuş olarak görmek, davetsiz ama sevilen bir konuğun gelmesi anlamına gelir.

Rüyada Arı Balı Görmek

Rüyada arı balı görmek, rüyada arı balı yediğini görmek çok varlıklı para sahibi bir kişiyle hayatınızı birleştireceğiniz anlamına gelir.  Aynı zaman da arı balı yemek ya da içmek tüm dertlerinizden ve sıkıntılarınızdan kurtulacağınızı, sevdiklerinizle bir ömür mutlu mesut yaşayacağınıza işaret eder.

Rüyada Çok Sayıda Arı Görmek

Rüyada çok sayıda arı görmek, getirisi yüksek uğraşlar gerçekleştireceğine, iyi sağlığını muhafaza etmeye, önemli güce ulaşmaya, rızkın temiz olacağına, şana ulaşmaya, yüksek makama çıkılacağına, getirili girişim yapacağına, eşiyle iyi geçinmeye, ettiği yeminine bağlı olunacağına, huzur bulmaya, sorunlardan uzak yaşayacağına delalettir. Bir diğer yoruma göre de sıkıntı verici bir problemle yüz yüze gelineceğine, fakirliğe, rahatının bozulacağına, parasal zorluğa, sıkıntıya düşmeye işarettir.

 Rüyada Büyük Arı Görmek 

Rüyada büyük arı görmek,  kişinin rüyasında büyük arı görmesi hayırlı bir evlada sahip olacağına işlerinde büyük miktarda kazançlar elde edeceğine, bekar bir kimse için hayırlı kısmete, hane içerisinde bolluğa ermeye, kişiye yakın bir kimsesi tarafında yüklü miktarda miras konacağına işarettir. Aynı zaman da rüyada büyük arı görmek  sıkıntılı yaşama, huzurunun bozulacağına,zora düşmeye, saklanan sırların açığa dökülmesine, üzülmeye delalettir.

 Rüyada Yaban Arısı Görmek

Rüyada yaban arısı görmek, gizli tuttuğunuza saklı olan sırlarınızın açığa çıkacağına ve durum sonucu zor duruma düşeceğinize yorumlanır. Rüyada yaban arısının size doğru uçtuğunu ve ya sizi sokmaya çalıştığını görmeniz yakın bir akrabanız tarafından zarar göreceğinize fakat bu sıkıntıyı zarar görmeden atlatacağınıza işaret eder. Aynı zaman da rüyada görülen yaban arısı  bir takım iftiralarla karşılaşacağınız anlamına da gelir. Rüyada görülen yaban arılarından kurtulmaya çalışmanız; çevrenizde size zarar vermek isteyen insanların olduğunu ve bunlardan uzaklaşacağınız, refaha ereceğinizi işarettir.

Rüyada Arı Öldürdüğünü Görmek

Rüyada arı öldürdüğünü görmek, eliniz de olan kısmetleri kaçırıp size yönelen teklifleri değerlendiremiyeceğinize, maddi ve manevi anlamda sıkıntılarınızın çoğalacağına, beklenmedik ani kararlar alıp düşüncesizce hareket edeceğinize, yakın zaman da önemli bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada Arıcı Görmek

Rüyada arıcı görmek, sıkıntılı günlerin geleceğine, iş hayatında inişli çıkışlı zorlu yollara gireceğinize, hane içerisinde ayrılıkların yaşanacağına, kısa ya da uzun süreli iş amaçlı seyahatlere çıkacağınıza, İslami duygularınızın köreldiğine Allah yolun da günah olan her kötülüğü işlediğinizi ve yakın zaman da tövbe almanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Eşek Arısı Görmek

Rüyada eşek arısı görmek, rüya sahibinin hoyrat ve günü birlik yaşam alışkanlığını değiştireceğine, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, toplum içinde daha oturaklı davranacağına tabir edilir.  Rüya sahibi geçmişte yaptığı haylazlıklarına son verecek yaptığı kötülüklerle üzdüğü insanların gönlünü alacak kendisine hayırlı bereketli maddi ve manevi anlamda huzur getirecek bir iş kuracaktır.

Rüyada Eşek Arısı Sokması Görmek

Rüyada eşek arısı sokması görmek, Allah’ın nimetlerine bolca sahip olmaya ve bereket içinde yaşamaya işaret eder. Bu rüyayı gören kimse geçmişte yaşamış olduğu sıkıntılarından kurtulacak maddi yönden bolluğa ve berekete erecektir. Başka bir değişle rüyada eşek arısı sokması görmek  insanlar tarafından sevilmeyen, kötü ve dedikodu yapmayı seven bir kadından ötürü iş hayatında ve aile hayatında sorun yaşamaya ve insanlar ile tartışıp kötü ve sevimsiz durumlara düşmeye tabir edilir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.