Rüyada “ Arkadaşına Aşık Olmak ” Görmek

Arkadaşına Aşık Olmak
Rüyada arkadaşına aşık olmak, kişinin rüyasında gördüğü hayatında kazanmak için hiç bir engel tanımayan birini ifade eder.
Etiketler:

Rüyada arkadaşına aşık olmak, kişinin rüyasında gördüğü hayatında kazanmak için hiç bir engel tanımayan birini ifade eder. Bu yolda çok iyi şekilde ilerleyeceğine mücadelen vazgeçmeyen birine işarettir. Büyük sorunlardan sıkıntılardan kurtulmak demektir. Aynı zamanda arkadaşına aşık olmak içte bastırılmış bir duyguyu gösterir. Yani bu rüya gören kişiye doğruyu yansıtır. Kişinin arkadaşından hoşlandığı anlamını içerir. Psikolojik kişinin yakın olduğu bir kişiyi sevdiğine onunla yakınlaşmak istediği manasındadır. Bazı yorumculara göre ise, kendisini yetersiz gördüğü bir konuda çalışmaları sayesinde geliştireceğine delalettir. Evli kimseler için evdeki huzurun daha da artacağına yorumlanır. Hanesinde derin bir aşk yaşayacağına ifade edilir. İş hayatında ise rakiplerini geride bırakacağına hayırlı bir haber alacağına işarettir. Rüyada erkek arkadaşına aşık olduğunu görmek, ticaretle ilgilenen birine ve hayat arkadaşı ile iyi geçineceğine tüm zorluklara göğüs gererek yükseleceğine alamettir.

Rüyada Arkadaşından Hoşlanmak

Rüyada arkadaşından hoşlanmak, kişinin kendisini boğan bir huzursuzluk olduğu anlamını taşır. Ama çok kısa zaman sonra kötü hissettiği zamanların sona ereceğine ifade edilir. Hayatta aldığı mutluluğun artacağına ve evinin içinde bereketin çoğalacağına işarettir. Bazı yorumculara göre bu tarz rüyalar psikolojiktir. Kişinin gerçek hayatında birinden hoşlandığını gösterir. Küslerin yakın zamanda barışacağına delalettir. Durumu olmayan birisi için gördüğü bu rüya yakın zamanda malının çoğalacağına rivayettir. Çalışmaları sayesinde büyük başarılar elde etmeye yorulur. Aynı zamanda kişinin hayatına başarı getirecek bir yenilik geleceğine tabir edilir.

Rüyada Abinin Arkadaşından Hoşlanmak

Rüyada abinin arkadaşından hoşlanmak, gören kişinin ulaşılması zor bir durum içinde olmasına yorumlanır. Gören kişinin çok mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Birinin Arkadaşından Hoşlanmak

Rüyada birinin arkadaşından hoşlanmak, gördüğünüz kişinin arkadaşından bir haber almak manasına gelir. Bazen ise başkasının olanı istemek kıskançlık demektir. Bunun sonu hayırlı değildir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.