Rüyada “ Arma ” Görmek

Arma
Rüyada arma görmek hiç beklemediğiniz bir yerden hediye alacağınıza veya size verilmiş bir hediyenin kaybolacağına yorumlanır. Bir diğer yoruma göre de zulüm görmeye, saklanan sırların ortaya dökülmesine, korktuğu şeyden emin olmaya işarettir.

Rüyada Arma Görmek;  Rüyada arma görmek  hiç beklemediğiniz bir yerden hediye alacağınıza veya size verilmiş bir hediyenin kaybolacağına yorumlanır.  Bir diğer yoruma göre de zulüm görmeye, saklanan sırların ortaya dökülmesine, korktuğu şeyden emin olmaya, zora düşmeye, üzüntü duymaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Arma Takmak; Rüyada arma takmak rüya sahibinin maddi ve manevi anlamda yükseleceğine iş hayatındaki başarısının artarak daha yüksek mevkilere geleceğine ailesini ve yakın çevresindeki dostlarına karşı saygınlığının artacağına maddi ve manevi anlamda her daim refaha ereceğine işarettir. Kısmeti, huzuru, bereketi, bolluğa işaret eden rüya şeklidir.

Rüyada Arma Almak; Rüyada arma almak beklenmedik bir yerden güzel ve müjdeli bir haber alacağınıza, kısmetinizin açılacağına, bolluca erişeceğiniz  işarettir. Rüyada arma almak olumsuz olarak ta kötü habere, kısmet sizliğe, üzüntüye , hayrı olmayan bir işe girileceğine işarettir.

Rüyada Yıldızlı Arma GörmekRüyada süslü, yıldızlı arma görmek, işte ve toplum yaşamında başarı elde edileceğine işarettir. Rüyada bir hanedan, önemli bir aile, yahut bir milletin armasını görmek, bu dönem içinde sizde oluşan bir takım özelliklerin varlığına delalettir. Kibirlilik, gurur ve kendini beğenmişlik gibi yorumlara sahiptir.

Rüyada Arma Bulmak; Rüyada arma bulmak rüya sahibinin hayatının güzelleşeceği anlamına gelir. Bu rüya gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüya sahibinin maddi imkanlarının artacağına, kazancının çoğalacağına, yaşamına bolluğun, bereketin ve verimin hakim olacağına rivayet edilir. Rüyada arma bulmak rüya sahibinin kıymetsizliğinin kırılacağı, başarılarının artacağı ve bu sayede rahatının yerine geleceği, geçim derdinin, çektiği tüm zahmetin ve çilenin de biteceği anlamına gelir.

Rüyada Osmanlı Arması Görmek; Rüyada Osmanlı arması görmek özlemi duyulan bir başarıya, görgülü orta yaşlı insana, maddi sıkıntılardan feraha çıkmaya, yetenek sahibi bir kimseye, mutlu yarınlara, sözlerin tutulacağına, şana sahip olmaya, beklentilerin yerine geleceğine, güvenli olmaya, külfetsiz elde edilen ganimete, bol berekete yorulur. Olumsuz olarak ta rüyada Osmanlı arması görmek düşmanlık görmeye, yalancı bir insana, mutsuz edici bir problemle karşılaşılacağına, kötü niyetli bir kişiye, zora düşmeye delalettir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.