Rüyada “ Arpa ” Görmek

Arpa
Rüyada arpa görmek, alın teri ile kazanılan kazanca, helal yoldan mal edinip fayda görmeye işaret eder.

Rüyada arpa görmek, alın teri ile kazanılan kazanca, helal yoldan mal edinip fayda görmeye işaret eder. Emeklerin karşılığına, uğraş ve çabaların karşılığında bolluk elde etmeye delalet eder. Bu rüya hayırlar içermek ile beraber, çıkılan yolun doğruluğuna, atılan adım ve alınan kararların kişiye fayda vereceğini bildirir. Bereketli günlere, girişilen işlerde kar elde edileceğine rivayet edilmiştir. Rızkın daim olmasına, kişinin hoşnut olacağı olaylar yaşamasına tabir olunur. Beden sağlığına, el emeği ile kazanılan mala yorulurken, gören kişi için kazancından hayır göreceğine, çiftçi için bol hasat elde etmeye, iş hayatındaki biri için yöneldiği bir işin olumlu sonuçlar doğuracağına yorulur. Hane yaşamında dirlik ve birliğin sürekli olmasına, kişinin yaşamında neşe ve sevincin eksik olmayacağına yorumlanmıştır. Rüyada arpa görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Arpa Görmek Ne Demek

Rüyada arpa görmek, kişinin rahmet ve berekete nail olacağına, şans ve talihinin açık olduğunu bildirir. Gören kişi için üzücü ve sıkıntı verici gelişmelerin son bulduğuna, çabalarının karşılığını göreceğine yorulur. Görülen rüyanın esrarı, emek gösterdiğiniz sürece, geçim derdi yaşanmadan bir hayat süreceğiniz olarak da rivayet edilmiştir. Aynı zamanda geçimin kolaylığına, dert ve tasadan uzak olunacağına yorumlanmıştır.

Rüyada Arpa Ekmek

Rüyada arpa ekmek, iş hayatında gösterilen çabanın boşa olmayacağına, kazancın kat kat artacağına işaret eder. Bolluğa, istenilen bir olayın lehinize olmasına ve mükafata ermeye tabir edilmiştir.

Rüyada Arpa Tarlası Görmek

Rüyada arpa tarlası görmek, risk alınarak girişilen işlerde güzel sonuçlar elde etmeye, iş ve özel yaşamda kısmetin artmasına yorulur. Hayır içermek ile beraber, farklı iş alanlarına yönelerek rızkın artmasına tabir edilir.

Rüyada Arpa Yemek

Rüyada arpa yemek, kişinin birikimlerinin erimesine, sıkıntı içinde olunan bir dönemde gelecek adına ayrılan paranın harcanmasına yorumlanır. Tükenmeye, beklenmeyen olumsuzlukların sizi maddi olarak sıkıntıya sokacağına işaret eder.

Rüyada Arpa Ambarı Görmek

Rüyada arpa ambarı görmek, çok büyük varlık edinmeye, herkese nasip olmayacak kazanca yorulur. Paylaşılan mal ve mülkün fazlasını edinmeye, yapılan hayırlar sayesinde rızkın artması olarak da tabir olunur.

Rüyada Arpa Almak

Rüyada arpa almak, geçmişte yapılan ufak birikimlerin zamanla değer kazanacağına işaret eder. Eldeki varlığın günden güne çoğalmasına, kimseye muhtaç olunmadan yaşamı sürdürmeye rivayet edilmiştir.

Rüyada Arpa Yolmak

Rüyada arpa yolmak, azme ve çalışkanlığa, edinilen helal kazancın kişiye huzur vereceğine delalet eder. Hedeflenen bir sonuç için gece gündüz çalışmaya yorumlanır.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.