Rüyada “ Asansör ” Görmek

Asansör
Rüyada asansör görmek maddi olarak sorumluluk duyulmayan kişileri sırtlamaktan ve taşımaktan kurtulmak anlamına gelir. Asansör aynı zamanda bolluğa, berekete, rızka

Rüyada Asansör Görmek; Rüyada asansör görmek maddi olarak sorumluluk duyulmayan kişileri sırtlamaktan ve taşımaktan kurtulmak anlamına gelir. Asansör aynı zamanda bolluğa, berekete, rızka ve alim olan kişiye işaret eder. Rüyasında asansör gören kişi, onu en sıkıntılı ve en zor zamanında, kötü durumdan çekip çıkaracak, destek verecek biriyle karşılaşacak demektir. Borçluysa borcunu ödeme kolaylığına erişerek, rahata ve esenliğe kavuşacak demektir. Asansör  görmek huzura, dertten, borçtan, hastalıktan kurtulmaya, kişinin hayatında kendisine zorluk çıkaran, külfet olan ve ayağına dolanan kişilerden yakasını kurtaracağına işaret eder.Asansör eğer karanlık ve izbe ise kişinin içine düşeceği kuruntuya delalettir. Rüyada asansörde olması gerekenden fazla insan olduğunu görmek zorluğa, güçlüğe ve sıkıntıya düşüleceği anlamına gelir. Rüyada asansörle çıkmak, hayatta da yükselmek anlamına gelir. Rüyada asansör görmek kişinin dertlerinden kurtulup refaha kavuşmasına, sıkıntılarından ve zorluklarından sıyrılmasına ve huzura ermesine de delalet etmektedir.

Rüyada Asansöre Binmek; Rüyada asansöre binmek rüya sahibinde iki farklı şekilde yorumlanır.Eğer asansör aşağı ya  doğru iniyorsa bu kişinin iş hayatında çöküş noktasına geldiğini ve kişiyi maddi ve manevi anlamda sıkıntıların beklediğini işaret eder. Eğere asansör yukarıya doğru çıkıyorsa bu da rüya sahibinin iş hayatında kademe kademe yükseldiğini ve başarılarının gün geçtikçe yükseldiğini işaret eder.Bu rüya rüya sahibinde hayra yorulduğu gibi şer olarak ta görülür.

Rüyada Asansörden İnmekRüyada asansörden inmek uğursuzluk ve şanssızlık olarak değerlendirilir. Rüya sahibini pişmanlığa itecek hatalar yapacağına ve sonradan da çok üzüleceğine rivayet edilir. Bu rüya başarısız ve mutsuz geçecek günlerin habercisi olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişinin hatalı işler yapıp, yanlış kararlar alması nedeniyle maddi zarara uğrayacağı, bunun da kendisini ruhsal çöküntüye uğratacağı anlamına gelir. Aynı zaman da Rüyada asansörden inmek Kişinin başarısızlığa, sıkıntıya ve zorluğa düşeceğine, makamını kaybedeceğine kısmetinin ve şansının yok olacağına da işarettir.

Rüyada Büyük Asansör Görmek; Rüyada büyük asansör görmek rüya sahibinin gelip geçici bir heves olan bir işe yöneleceğini fakat bu işin fazla uzun süreli olmayıp kısa zaman da ayrılıkla son bulacağını kişinin aklında kalabilecek önemde bir iz bırakmayacağına bir anlık hevesti diyebileceği basit bir iş olarak yorumlanır.Bu rüyalar genel de rüya sahibinin kısa süreli yapmış olduğu tatlı kaçamaklar olarak yorumlanırken bazen de iş hayatında başına gelen basit ilginç olaylar olarak ta gösterilir.

Rüyada Asansör Düşmesi; Rüyada asansör düşmesi kişinin mertebe kaybetmesine, iş hayatında yaşayacağı bazı zorluklara ve çekeceği birtakım sıkıntılara, makam ve mevkinin eksilmesine veya çalışma hayatında istenilen sonucun alınmamasına, terfi edememeye; kişinin bulunduğu bir durumdan başka bir duruma geçmesine, dünyaya meylederek ahireti unutmaya, yapılacak bazı kötü hareketler sonucunda insanlar arasında küçük düşmeye de yorumlanır. Rüyada asansörden düşmek şer olan bir işe işaret eder. kişinin iş hayatında yaşamış olduğu sıkıntıları zorlukları gösterirken kişinin bu zorluklardan nasıl kurtulacağını çözüm sürecini nasıl bulacağını maddi ve manevi anlamda eski seviyesine düzenine nasıl geleceğini işaret eder.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.