Rüyada “ Aşk ” Görmek

Aşk
Aşk, uyanıkken bir şeye düşkünlüğe, halkın kendisine şefkat ve merhamet etmesini gerektiren bir duruma fakirliğe ve hasta için ölüme işarettir

Rüyada severek bir iş yaptığını ve onu yapmakla da zevk aldığını gören kimse, nefsinin arzularına uyarak sonucu olmayan bir iş yapacak demektir. Aşk, uyanıkken bir şeye düşkünlüğe, halkın kendisine şefkat ve merhamet etmesini gerektiren bir duruma, fakirliğe ve hasta için ölüme işarettir. Bir kimse rüyada aşık olduğunu görürse, bu bir derde işaret eder. Aşk, aşıklar için kalpte bir sıkıntıdır. Kalpte sıkıntı görmek, o aşka delalet eder.

AT  ; Rüyada ata binmek, yükselmektir. Bekar bir kimse kısrağa binmişse, zengin ve asil bir kadınla evlenecek demektir. Rüyada at, güzel yapılmış eve işarettir. Rüyada yanında at görenin, rızkı geniş olacak demektir.

Ata binenin eşi hamile ise; bir oğlu olur. At uzaktan gören için; müjde ve hayra işarettir.

Kısrak at, şerefli bir kadındır. Binicisi durdurmak istediğinde durmayan hırçın at, deli bir kimsedir. Yürütülmek istendiği zaman duran at, tembel insana işarettir.

Kuyruğunun kılları çok olan at; rüya sahibinin evlat ve akrabasının çokluğunu ifade eder.

Rüyada kendi atından inip başkasının atına bindiğini gören ; kimsenin, durumunun değişeceğine işarettir. Bindiği attan inen, işinden çıkarılır ve o işe başkası alınacak demektir

Bir at veya bir eşek satın alan ve parasını saydığını elindeki paralan çevirdiğini gören, söylediği bir sözden dolayı hayır görür.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.