Rüyada “ Aslan ” Görmek

Aslan
Bütün kültürlerde gücün ve soylu duyguların, cesaretin simgesi olan aslanın, rüyalarda koruyucu bir figürü, muhtemelen anne ya da babayı temsil ettiği düşünülür.

Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek; Bütün kültürlerde gücün ve soylu duyguların, cesaretin simgesi olan aslanın, rüyalarda koruyucu bir figürü, muhtemelen anne ya da babayı temsil ettiği düşünülür. Eğer rüyayı gören kişi aslanla dövüşü yorsa ve yenik düşmemişse,bu, başarılı bir gelişmenin habercisi ya da işaretçisi sayılır. Bir insanı yemekte olan aslan görüldüğünde, bu, rüyayı gören kişinin, işlerin kontrolünü elinden kaçırıp hem kendisinin, hem de çevresindekilerin risk altına girmesine neden olabileceği değerlendirmesi yapılır. Kuzuyla yan yana yatan bir aslan, zıt görülen kişi ya da grupların aslında, birbirlerine olan yakınlığını ve birliğini simgeler.

Rüyada Dişi Aslan Görmek

Rüyada dişi aslan görmek; zalim, kötü niyetli, var yemez bir kişiye yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin bencil kişiliğe sahip olup sadece çıkarları ve hırsları uğruna yaşadığına, kendisinden başka kimseyi düşünmeyip maddiyata önem verdiğine ailesi dahil olmak üzere kimseye çıkarı olmadan yardım etmediği gibi insanların sırtlarından geçinmeyi amaç edindiğine yorumlanır.

Rüyada Beyaz Aslan Görmek

Rüyada beyaz aslan görmek; rüyayı gören kimsenin servetine servet katacak kazançlı büyük kar getiren işe girip bu işte kısa zaman da yükseleceğine yorumlanırken, rüyada beyaz aslan sevmek ya da beslemek ise hayırlı bir işe vesile olup insanların hayır duasını alacağınıza delalet eder.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

Rüyada aslan yavrusu görmek; rüya sahibinin mevki ve makam sahibi olup kariyer bakımından yükseleceğine, uzun zamandır uğraş verdiği amaç edindiği bir işte son noktaya gelerek yaptığı işi faaliyete sokacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da evli kimseler için hayırlı sağlıklı erkek çocuğuna da işaret eder.

Rüyada Aslan Sürüsü Görmek

Rüyada aslan sürüsü görmek; rüyayı gören kimsenin hayatının her döneminde bir çok fırsatı elde edip hayatını renkli hale getireceğine, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde büyük kazançlar elde edeceğine, farklı insanlarla bir araya gelerek iş amaçlı toplantı sergileyeceğine, eğlence amaçlı kalabalık bir ortamda bulunup sevdikleriyle beraber vakit geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Aslan Sevmek

Rüyada aslan sevdiğini görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında sorunlu giden hayatının son bulup tanıştığı, ortaklık kurduğu yeni kişiler ile hayatını düzene sokacağına, sıkı bağlılık kurarak  iş hayatının yanı sıra bu kişilerle aile bağlarını da sağlamlaştıracaklarına, rüyada birden fazla aslanı sevmek, hem iş hayatı hem aile hayatı içinde çok güzel haberler alınacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine yorumlanır.

Rüyada Aslan Dövmek

Rüyada aslan dövdüğünü görmek; rüyayı gören kimsenin mutlu, huzurlu giden hayatının son bulup maddi sıkıntılar çekeceğine, ailesinden ve çevresinden beklediği maddi desteği göremeyerek hüsrana uğrayacağına, hastalıkların ve talihsizliklerin yakasını bırakmayıp sorunlarından kurtulamayacağına yorumlanır.

Rüyada Aslan Beslemek

Rüyada aslan beslediğini görmek; şans ve kısmet anlamına gelirken rüyayı gören kimsenin başına konacak olan talih kuşuna yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler yakın zaman da alacağı müjdeli bir haberle hayatı değişir maddi sıkıntılarından kurtularak kendisine bekleyen zenginliğe kavuşur. Rüyasında aslan beslediğini gören kimse aynı zaman da hayırlı bir işe vesile olarak insanların gönüllerinde taht kurar.

Rüyada Aslan Başı Görmek

Rüyada aslan başı görmek; rüyayı gören kimsenin iş hayatında göstermiş olduğu başarılı çalışmaları sayesinde rakiplerini geride bırakarak üstünlük kuracağına, kısa zaman da yükselerek kazancına kazanç  katacağına aklı ve mantığı sayesinde ona zarar vermek isteyen kişileri amellerine ulaşamadan bertaraf edeceğine işaret edilir.

Rüyada Aslan Yavrusu Sevmek

Rüyada aslan yavrusu sevmek; doğru adımların atılması ile çok mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, zor geçen bir dönemin ardından çok istenen bir işin yapılacağına, bu işten ötürü uzak bir şehre gidileceğine  delalet eder. Rüyasında aslan yavrusu seven bir kimsenin evlat hasreti son bulup kısa zaman da çok mutlu olacağı hayırlı bir haber alır.

Rüyada Aslan Saldırısına Uğramak

Rüyada aslan saldırısına uğramak; rüyayı gören kişinin rüyasına göre farklı şekillerde yorumlanır. Görmüş olduğunuz aslan size saldırmış fakat zarar vermemiş ise  size art niyet besleyen kötü niyetli insanların olduğuna fakat amaçlarına ulaşamadıklarına işaret eder. Eğer rüyada birden fazla aslanın saldırısını uğramış fakat saldırılarından kurtulmuş sanız size kötülük yapıp mağlup etmeye çalışan düşmanlarınıza karşı başarı sağladığınız anlamına gelir.

Rüyada Aslan Saldırısından Kurtulmak

Rüyada aslan saldırısından kurtulmak; maddi ve manevi anlamda sıkıntı sorun çeken rüya sahibinin hayatının  normale dönerek kısa sürelide olsa yüzeye çıkacağına, ailesinden ve yakın dostlarından gördüğü destek sayesinde kara günlerini unutarak kendisine yeni hayat çizeceğine, geçmişinden ders alarak geleceğini ona göre yönlendireceğine yorumlanır.

Rüyada Aslan Kovalaması Görmek

Rüyada aslan kovalaması görmek; zor geçen bir dönemin ardından beklenmedik bir şekilde güzel olaylar yaşanacağı, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe dönüştürüleceği, dertlerin aşılacağı, mutluluğun günden güne artacağı, sağlıkla ilgili olan sorunların çözüme kavuşacağı ve ferahlığa çıkılacağı anlamına gelir.

Rüyada Aslan Görmenin Psikolojik Anlamı

Rüyada aslan görmenin birden fazla şekilde farklı yorumları vardır. Gerçek hayattaki anlamıyla birebir aynı yorumu içeren aslan rüyasını sizler için sitemizde ayrıntılı bir şekilde dile getirdik. Aslan  sembolü içeren  tüm rüyalarınızın yorumlarınızı sayfamızda paylaşabilir aynı gün içinde yorumlarınızın cevabına ulaşabilirsiniz. Rüyada aslan görmek; devlet makamında mertebeye ermeye, servete konmaya, rakiplerini mağlup ederek üstünlük sağlamaya, itibar sahibi bir kimseye yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.