escort alanya

Rüyada “ Asma Yaprağı ” Görmek

Asma Yaprağı
Rüyada asma yaprağı görmek, hoş görülü, hoş sohbet, insanlar tarafından sevilen birine işaret eder. Gören kişilerin yaşadığı çevre tarafından sevilip, sayılan bir kişilik olmasına delalet eder.

Rüyada asma yaprağı görmek, hoş görülü, hoş sohbet, insanlar tarafından sevilen birine işaret eder. Gören kişilerin yaşadığı çevre tarafından sevilip, sayılan bir kişilik olmasına delalet eder. Bu rüyayı görenlerin insanlara karşı ılımlı, nazik ve beğenilen biri olmasına tabir edilmiştir. Rüya sahibinin olgun ve düzgün karakterli biri olmasına, olaylar karşısında büyük bir olgunlukla yaklaşmasına rivayet edilmiştir. Güzelliklere nail olmaya, gönülden geçene ulaşmaya yorulur. Kişinin imrenilecek bir yaşantısı olmasına, dost meclislerinde eksikliğinin her zaman hissedilmesine yorumlanır. Salih davranışlarda bulunmaya, hayırlı amellere yorumlanmıştır. Lüks ve konfor içindeki bir yaşama, bolluk ve bereket olarak da yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya Güç ve kudret sahibi, kendisinden menfaat görülen bir erkeği temsil eder. Rüyada asma yaprağı görmek, ile ilgili yorumları makalemizin devamında görebilirsiniz. Ayrıca konu ile alakalı rüyalarınızı tabiri için yorum bölümüne yazabilirsiniz.

Rüyada Asma Yaprağı Görmek Nedir

Rüyada asma yaprağı görmek, iyi ve temiz ahlak sahibi birine, insanların hayırlılarından olunmaya rivayet olunur. Korkulardan emin bir yaşam sürmeye, endişelerden arınmaya işaret eder. Uzun süredir çekilen hastalıkların son bulmasına, şifaya vesiledir. Başlanılan bir işte hayırlı sonuçlara, gösterilen sabrın mükafatını almaya delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin sosyal biri olmasına, arkadaşları tarafından gönülden sevilmesine rivayet edilmiştir. Rüyada asma ağacı görmek, köklü bir aileye mensup olmaya, neşe duyulan ortamlarda bulunmaya tabir edilmiştir. Bazen de kişinin kısmetine, muradına kısa zaman içinde kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Salamura Asma Yaprağı Görmek

Rüyada salamura asma yaprağı görmek, yeni arkadaşlıklar edinmeye, bu kişiler ile güzel sohbette bulunmaya işaret eder. Görülen bu rüya kişinin çevresini genişletmesine, giderek tanınan biri olmasına yorulur. İş yaşamında girişilen ortaklıklara, kazanılan hayırlı kazanca tabir edilmiştir. Rüyada asma yaprağı yemek, dert ve üzüntüden kurtulmaya, kişinin geçirdiği zor günlerin arkada kalmasına rivayet edilmiştir. Aynı zamanda umutsuzlukların kişiye bir daha uğramayacağına, her daim güzel günler yaşayacağına yorulur.

Rüyada Toplanmış Asma Yaprağı Görmek

Rüyada toplanmış asma yaprağı görmek, kişinin davranışları ve ortaya çıkardığı işler ile gönüllerde taht kurmasına işaret eder. Gördüğünüz bu rüya isteklerin kabulüne, hayallerin kısa zaman içerisinde gerçekleşeceğini bildirir. İtibar sahibi olmaya, ticaret erbabına, hanede bolluk yaşanacağına yorumlanır. Rüyada asma yaprağı sarmak, eşine sadık, hanesine huzur veren bir kadına yorumlanmıştır. Gören kişi evli bir erkek ise, hanımına, yüzü güzel, huyu güzel bir kadına yorulur. Gören kişi bekar bir erkek ise, bu vasıflara sahip bir hanım ile, nikahlan maya, kadın ise, vefalı bir arkadaşa sahip olmaya delalet eder.

 

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.