Rüyada “ Aşure ” Görmek

Aşure
Bütün inanç sistemlerinde bir biçimde var olan tufan efsanesi, yokluk ve zorunlu koşullar nedeniyle elde kalan az sayıdaki malzemelerle yapılmış ve kutsal olduğu düşünülen bir yiyeceği anlatır.

Rüyada Aşure Görmek ; Bütün inanç sistemlerinde bir biçimde var olan tufan efsanesi, yokluk ve zorunlu koşullar nedeniyle elde kalan az sayıdaki malzemelerle yapılmış ve kutsal olduğu düşünülen bir yiyeceği anlatır. Bu, çoğunlukla aşuredir. Dolayısıyla düşlerimizde gördüğümüz aşure de, zor dönemlerin sert koşullarına dayanışma ve paylaşmayla karşı koyabileceğimizi anlatır.

Rüyada Aşure Yediğini Görmek ;  Rüyasında aşure yediğini gören kimse ilişkilerin de huzura hanesinde ve kendi içinde maddi ve berekete kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Aşure Yaptığını Görmek ; Rüyasında bir kişi aşure yapıp çevresine dağıttığını görürse bulunduğu çevrede yardıma muhtaç kişilere el uzatacağına işaret eder. Görmüş olduğu bu rüya o kişinin Allahü tealanın huzurunda cömert kulların içinde yer aldığına da işaret ettiği görülür.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.