escort alanya

Rüyada “ Aşure Günü ” Görmek

Aşure Günü
Rüyada aşure günü görmek, peygamber efendimizin soyundan gelen bir kişinin bu rüyayı görmesi sıkıntı ve musibete işarettir. Rüyada aşure görmek diyanet yorumu

Rüyada aşure günü görmek, peygamber efendimizin soyundan gelen bir kişinin bu rüyayı görmesi sıkıntı ve musibete işarettir. Büyük rüya alimlerinden imamı nablusi rüya da aşure günü görmek ile alakalı yorumda şöyle demiştir. Resulullah S.A.V efendimizin soyundan birisi bu rüyayı görürse o zatın başına yakın bir zaman da musibet gelecek diye buyurmuştur. Resulullah S.A.V efendimizin ehlibeytine düşman olan birinin bu rüyayı görmesi ise o kişi için tam tersi olarak yorumlanır. Günümüz rüya yorumcularına göre ise rüyada aşure günü görmek ise sıkıntılı günlerin ve yaşanacak olan zor zamanın başlangıcı olarak tabir etmişlerdir. Rüyada aşure gören bir kişi çevresindeki bir takım kişiler tarafından dedikoduya maruz kalacağına da yorumlanır. Rüyada aşure günü görmek ve aşure yapmak gibi rüyalarınızı makalemizin devamında göreceksiniz.

Rüyada Aşure Günü Görmek

Rüyada aşure günü görmek zor zamanların ve büyük maddi sıkıntıların başlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin hanesinde yaşanacak huzursuzluklar ve dedikodulara maruz kalınacağını gösteren rüyalardan birisidir. Rüyada aşure yapmak ise tam tersine çevresine ve sevdiklerine sürekli yardımlarda bulunan kişiye işaret eder. Rüyada aşure dağıtmak çevrenizdeki kişiler tarafından övgü ile karşılanacağınıza ve güzel sözler işiteceğiniz anlamına gelir. Rüyada aşure yemek ise çok yakın bir zamanda içinde bulunduğunuz bütün sıkıntıların son bulacağını gösterir.

Rüyada Aşure Yapmak

Rüyada aşure yapmak hayır sever ve insanlar üzerinde olumlu etki bırakan bir kişiye işaret eder. Rüyada aşure yaptığını görmek, çevrenizde sevilen, sayılan ve sürekli yardım eden bir kişi özelliği taşıdığınızı gösterir. Rüyada aşure yapmak hayırlı ve bol bereket gösteren rüyalardan birisidir. Rüya sahibinin bu zamana kadar yaptığı iyiliklerin karşılığını alacağına işaret eder.

Rüyada Aşure Yemek

Rüyada aşure yemek sıkıntılı günlerin son bulacağına ve ferah bir yaşama başlayacağınıza işaret eder. Rüyada aşure yediğini görmek bu zamana kadar yaşanmış olan parasal sıkıntıların geride kalıp rızk kapılarının açılacağına tabir edilir.genel olarak bakıldığında ham maddi hem de manevi olayların yaşanacağını gösteren bir rüyadır.

Rüyada Aşure Dağıtmak

Rüyada aşure dağıtmak sosyal hayatınızda ve çevrenizde sevilen, sayılan ve sürekli övgü ile karşılanan biri olduğunuzu gösterir. Rüyada aşure dağıttığını görmek rızkı açık birinin bereketini sürekli yardımlar yaparak paylaştığına işaret eder. Rüyada birinin aşure dağıttığını görmek yakın bir zaman da bir dost yada akrabadan gelecek olan yardıma delalet eder. görmüş olduğunuz bu rüya ise kısa sürede olsa maddi sıkıntılardan uzak duracağınızı gösterir.

Rüyada Aşure Görmek Ne Demek

Rüyada aşure görmek ne demek, bu rüya yaşanacak olan bir takım sıkıntıların olacağını gösterir. Rüya sahibinin iş hayatında ve özel hayatın da bir çok manevi sıkıntıların art arda gelerek ruhsal bir sıkıntı içerisine düşeceğinize işaret eder. Görmüş olduğunuz bu rüyada tövbe edip Yaradana sığınmak en hayırlısı olacaktır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.