escort alanya

Rüyada “ Aşure Yapmak ” Görmek

Aşure Yapmak
Rüyada aşure yapmak, rüya sahibinin gördüğü rüya aşure ayına denk geliyor ise kişi için hayırlı bir iş yada güzel bir kısmete işaret eder.

Rüyada aşure yapmak, rüya sahibinin gördüğü rüya aşure ayına denk geliyor ise kişi için hayırlı bir iş yada güzel bir kısmete işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında mutluluğa nail olup huzur içerisinde olacaklarına delalet eder. Rüyada aşure yapmak, kişi eğer rüyayı aşure ayı dışında görüyor ise yaşanacak maddi sıkıntılara rivayet olunur. Görülen bu rüya kişinin beklemediği bir yerden maddi bir cezaya tabi tutulacağına ve elinden büyük miktarda para çıkacağına tabir edilmiştir. Rüyada aşure yapmak, kişi eyer yaptığı aşureyi yakın dost ve akrabalarına dağıtıyor ise hayra işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresine karşı yardımsever ve ihsanda bulunan biri olmasına yorulur. Rüyada aşure yapmak, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Aşure Yapmak Ne Demek

Rüyada aşure yapmak, görülen rüya görüldüğü zamana göre yorumlanmakla beraber kişi için bazen hayra bazen ise elden çıkacak toplu paraya yorulur. Bu rüyayı görenlerin aşure ayı ise rızkının genişleyip bolluk ve berekete nail olmasına delalet eder. Görülen rüya farklı bir zamanda ise yaşanacak maddi sıkıntı ve zorluklara işaret eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin kalabalık bir aile mensubu olmasına tabir edilmiştir.

Rüyada Aşure Yapıp Dağıtmak

Rüyada aşure yapıp dağıtmak, rüya sahibinin tövbe edip hak yoluna dönmesine kendisi ve çevresi için hayırlı işler içersinde olmaya işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresine karşı yardımsever, eli açık ve cömert biri olmasına delalet eder. Aynı zamanda sevilip saygı görmeye vesiledir.

Rüyada Kazanda Aşure Yapmak

Rüyada kazanda aşure yapmak, rüya sahibinin giriştiği işlerde emeğinin karşılığını fazlası ile alacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında her daim bolluğun hüküm süreceğine ailesi ile mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet eder. Aynı zamanda ele geçecek mal ve mülke yorulur.

Rüyada Aşure Almak

Rüyada aşure almak, kişinin hayra ve iyiliğe dair önemli bir konuda öncü olmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bulunduğu çevrede lider ve yönetici konumunda olmasına yaptıkları ile beğeni kazanmasına delalet eder. Aynı zamanda istenilen bir şeyi elde edileceği olarak da tabir edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.