escort alanya

Rüyada “ At Isırması ” Görmek

At Isırması
Rüyada at ısırması görmek, rüya sahibi için sıkıntılı günlerin baş göstermesine, kişinin dost görünümlü kişilerden uğrayacağı zarara işaret eder.

Rüyada at ısırması görmek, rüya sahibi için sıkıntılı günlerin baş göstermesine, kişinin dost görünümlü kişilerden uğrayacağı zarara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin hoş olmayan sözler işiteceğine, haksız yere yalan ve iftiraya maruz kalmaya delalet eder. Rüyada at ısırması görmek, kişinin uğrayacağı haksızlıklara, güvendiği kişilerce adeta sırtından vurulmaya tabir edilmiştir. Görülen bu rüya kişinin sırtından geçinmek isteyen kişilerin varlığına, yaşananlar yüzünden kişinin insanlara karşı güven duygusunu kaybetmeye rivayet edilmiştir. Rüyada at ısırması görmek, ticari yaşamda kısmi de olsa mal kaybı yaşamaya, kandırılmaya yorulur. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin yaşadıkları evlilik yaşamında ciddi sorunlar bulunmasına yorumlanmıştır. Rüyada at ısırması, ile ilgili yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada At Isırması Ne Demek

Rüyada at ısırması görmek, kişinin hiç ummadığı kişilerce ihanete uğramasına, yalan söze ve yaşanacak olumsuz gelişmelere yorulur. Bu rüyayı görenler için uyarıcı niteliğinde olup kişinin çevresindeki art niyetli insanları çözmesi gerektiğine işaret eder. Görülen bu rüya bir takım problemler yaşanacağına kişinin üzülüp dertlenmesine fakat kişinin sabırlı davranışları sayesinde yaşananları en az zararla atlatmaya delalet eder.

Rüyada Attan Düşmek

Rüyada attan düşmek, kişi için uğursuzluk sayılan bu rüya art arda yaşanacak sorunlara işaret eder. Bu rüyayı görenlerin iş ve özel yaşamında bazı sıkıntılar yaşanacağına, iş yaşamında istenilen bir işin son anda kaybedilmesine delalet eder. Evli kimselerin bu rüyayı görmesi, hane içersindeki sorunların büyüyerek kavga ve kırgınlıklara yol açacağına rivayet edilmiştir.

Rüyada At Tepmesi

Rüyada at tepmesi, rüya sahibinin gergin yapısının çevresi tarafından ters etki yapmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresine karşı sinirli olması, kırıp, dökmesi kişinin sevenlerinden uzuaklaştıracağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya kişinin yaşadığı pişmanlıklara yorumlanmıştır.

Rüyada Elini At Isırması

Rüyada elini at ısırması, kişiye maddi ve manevi anlamda kötülük yapmak isteyen yakın çevresine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çevresindeki yaşananları farkedip önlem alacağına bu kişilere uzaklaştıracağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüyayı görenlerin güç sahibi olmasına ve düşmanlarının zarar veremeyeceği bir konumda olmasına yorulur.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.