Rüyada “ Ateş ” Görmek

Ateş
Rüyada ateş görmek çevrenizde sıkı dostlar edineceğiniz ve resmi kurumlarda olan bir takım işlerinizin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına yorumlanır.

Rüyada Ateş Görmek

Rüyada ateş görmek; çevrenizde sıkı dostlar edineceğiniz ve resmi kurumlarda olan bir takım işlerinizin hayırlı bir şekilde sonuçlanacağına yorumlanır. Rüyada ateş görmek şans ve kısmet hayırlı dostluklar olarak yorumlanır. Rüyada görülen ateş sembolü kişinin ruhsal yapısına bağlı olarak farklı şekillerde yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi iyi kalpli temiz biriyse yaptığı işlerde hayırlı bereketli kazançlar elde edecek girdiği her işte alnının akıyla çıkacaktır. Eğer kişi kötü huylu bir kimse ise kötüye yorumlanır; yapılan bir hatadan dolayı ömür boyu pişmanlık duyup kahır çekmeye, bu hatadan ötürü büyük zarara girmeye yorumlanır.

Rüyada Ateş Yakmak

Rüyada ateş yakmak; rüyada ateş yaktığını gören kimse yaptığı tüm işlerde sağlam adımlar atarak duygularını geride bırakır mantığıyla hareket eder dış faktörlerden ve çevresinde oyun yapmak için uğraşan kimselere fırsat vermez. Aldığı kararlarda daima ileriye dönük sağlam kazançlı yatırımlar yapmayı ve çevresinde onu seven kişilerin güvenini kaybetmemek için uğraşmayı benimser.

Rüyada Ateş Söndürmek

Rüyada ateş söndürmek; rüya sahibinin iş hayatında çıkmaza girdiği en zor anında çok yakın bir dostundan maddi ve manevi anlamda büyük destek göreceğine ve yakın zaman da karşısına çıkacak ola kısmetiyle dünya evine gireceğine yorumlanır.

Rüyada Ateş Etmek

Rüyada ateş etmek; rüya sahibinin onu çekemeyen daima mutsuz olmasını isteyen ailesinini huzurunu ve mutluluğunu bozmaya çalışan ailesine sürekli girip çıkan bir yakınından gelecek olan zarara yorumlanır. Rüyada herhangi bir aletle ateş etmek kişiye büyük bir sıkıntı ve huzursuzluk verecek demektir. Aynı zamanda  ateş ettiğini gören kişi son derece hırslı ve kafasına koyduğunu yapan, azimli bir kimsedir.

Rüyada Ateş Üstünde Yürümek

Rüyada ateş üstünde yürümek; rüyayı gören kimsenin rakiplerini tek tek geride bırakacağına, iş hayatında büyük zirveye ulaşacağına, hayatta istediği tüm güzelliklere ve mutlulukları elde edeceğine, aldığı kararlar ve yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Yangın Görmek

Rüyada yangın görmek; rüya sahibinin girmiş olduğu tüm işlerde büyük başarılar elde edeceğine, kazançlarının büyük bir bölümünü hayır amaçlı kullanacağına yorumlanır. Rüyada yangın görmek ya da yandığını görmek; Allah yolunda ilerleyen ve ahirete uygun bir yaşam şekline sahip olunduğuna işaret eden rüya, kişinin mutlu huzurlu geçecek bir ömre sahip olacağına tüm yaşamı boyunca dertsiz sıkıntısız bir ömür geçireceğine iş hayatında ve sosyal hayatında kişiliğiyle hep sevilen kişi olacağına makam ve mevki yönünden de yüksek mertebelere ereceğine işaret edilir

Rüyada Alev Görmek

Rüyada alev görmek; rüya sahibinin küçük bir sermayeyle yakın gördüğü kişilerin de desteğini görerek iş hayatına atılacağına yaptığı işlerde büyük başarılar sağlayıp kısa zaman da sivrilerek kendini ispatlayacağına ve maddi açıdan zenginlik kazanacağına yorumlanır. Rüyada alev görmek aynı zaman da  rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir anda çok uzak bir yerden gelecek ve şaşırtıcı ve bir anda birçok şeyi değiştirecek bir habere delalet eder.

Rüyada Alev Topu Görmek

Rüyada alev topu görmek; dünya malı ve dünya nimetlerine istenilenden de fazla oranda sahip olmak anlamına gelir. Zenginliğe ve bolluğa yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin yakın zaman da büyük servete konacağına tüm maddi ve manevi sıkıntılarının son bulup bundan sonraki hayatlarında refaha erip saadet içinde yaşayacaklarına işaret eder.

 üyada Alevli Bir yerin Yanması Görmek

Rüyada alevli bir yerin yanması görmek; rüya sahibinin, pek üzerinde durmadığı bir rahatsızlık yüzünden yataklara düşmesine ve daha sonra bir cerrahi operasyon geçirmek zorunda kalmasına delalet eder.  Rüyada yanan bir yer görmek bu rüya bir den çok sonuçlarla açıklanmaktadır rüyada ateşte yandığını görmek kişinin bolluk bereket iç,inde yaşayacağını iş hayatında ve özel hayatında mutlu huzurlu bir dönem yaşayacağını mevki ve kıdem olarak ta yükseleceğini işarettir.

Rüyada Alevde Yanmak

Rüyada alevde yanmak; rüyayı gören kimsenin vurdumduymaz, bencil, kendini düşünen hareketleri yüzünden  çevresindeki insanları kendinden soğuta cağına çevresinde kimsenin kalmayacağına yorumlanır.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.