Rüyada “ Attan Düşmek ” Görmek

Attan Düşmek
Rüyada attan düşmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olup kişinin yeni bir işe başlamasına bu işte başarı ve muaffakiyeti yakalamak olarak tabir edilmiştir.

Rüyada attan düşmek, rüya sahibi için hayırlı bir rüya olup kişinin yeni bir işe başlamasına bu işte başarı ve muaffakiyeti yakalamak olarak tabir edilmiştir. Görülen bu rüya yapılacak işin kişiye hayır ve bol kazanç getireceğine delalet eder. Rüyada attan düşmek, rüya sahibinin iş ve özel yaşamında zarar vermek isteyen dost görünümlü düşmanlarının olacağına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin kişinin bu insanların oyun ve tuzaklarını boşa çıkartacağına yorumlanır. Rüyada attan düşmek, kişinin iş hayatında bütün sorun ve sıkıntılara rağmen tüm sorunları aşıp başarıya ulaşmak olarak yorumlanmıştır. Aynı zamanda bu rüya bolluk ve bereketin sizin üzerinize olduğunuza rivayet olunur. Rüyada attan düşmek, ile ilgili tüm yorumları makalemizin devamında okuyabilirsiniz.

Rüyada Attan Düşmek İslami

Rüyada attan düşmek islami yorumuna göre, kişinin iş hayatındaki tüm rakipleri ve düşmanlık besleyenleri alt etmeye işaret eder. Bu rüyayı görenlerin düşmanlarına karşı mutlak bir zafer kazanacağına delalet eder. Bazı rüya tabircilerine göre ise rüyada attan düşmek, büyük umut ve sevinçle girilen yeni bir işin hüsranla sonuçlanmasına tabir olunur. Rüyada attan düştüğünü görmek, rüya sahibinin iş yaşamında bazı kişiler tarafından zarar göreceğine yorumlanmıştır.

Rüyada Attan Yere Düşmek

Rüyada attan yere düşmek, rüya sahibinin hayatında yaşadığı sıkıntı ve zorlukların son bulmasına işaret eder. Bu rüyayı görenlerin çekmiş olduğu tüm bu sıkıntılardan sonra iş ve özel yaşamında başarıyı sağlayacağına delalet eder. Rüyada attan yere düştüğünü görmek, kişinin iş hayatında kısa süreli sendelemeden sonra kararlı ve cesaretli adımlarla yoluna devam etmek olarak tabir edilir.

Rüyada Birinin Attan Düşmesi

Rüyada birinin attan düşmesi, gören kişinin her şey yolunda giderken bir anda her şeyin alt üst olmasına ve maddi olarak kayba işaret eder. Rüyada birinin attan düştüğünü görmek,  iş hayatında bozu problemlerin yaşanacağına önemli bir karar vermek zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada Gelinin Attan Düştüğünü Görmek

Rüyada gelinin attan düştüğünü görmek, rüya tabircileri tarafından farklı yorumlanmakla beraber bu rüyayı gören evli ise eşler arasında ailevi sorunlara işaret eder. Rüya sahibi bekar ve evlilik düşüncesindeyse yaşanan sıkıntı ve sorunların aşılamayacağına ve murada ermemek olarak tabir olunur.

Rüyada Beyaz Attan düştüğünü Görmek

Rüyada beyaz attığını düştüğünü görmek, kişinin arzu ve heveslerinin gerçekleşmeyeceğine ve hayal kırıklığına işaret eder. Rüyada siyah attan düştüğünü görmek, ailevi sorunlar yaşamak ve iş hayatında bazı sıkıntıların olup maddi ve manevi kayıp olacağına delalet eder.

Rüyada At Görmek

Rüyada at görmek, rüya sahibi için çok hayırlı bir rüya olup. Muradın gerçekleşmesine istek ve arzuların elde edilmesine işaret eder. Bu rüyayı görenlerin bolluk ve berekete nail olacağına her türlü işinin kısa zaman içersinde gerçekleşeceğine delalet eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.