Rüyada “ Avret Yeri ” Görmek

Avret Yeri
Rüyada avret yeri görmek, bir çok anlam ile tabir edilmiş olan bu rüya, bazen zenginlik ve bolluğa bazen de yaşanılacak hastalığa ve musibetlere işaret eder.

Rüyada avret yeri görmek, bir çok anlam ile tabir edilmiş olan bu rüya, bazen zenginlik ve bolluğa bazen de yaşanılacak hastalığa ve musibetlere işaret eder. Görülüş şekline göre sıkıntılı bir durum ile karşılaşmaya, bela ve tehlikeler ile karşı karşıya kalmaya delalet eder. Kötü bir haber almak olarak da yorumlanmış olan bu rüya, yakın birinin vefatını duymaya yahut yaşanılan bölgede büyük bir musibetin yaşanmasına rivayet edilmiştir. Bazen de rüya sahibinin maddi anlamda büyük bir servete hükmedeceğine, zenginlik ve bolluğa yorulur. Aynı zamanda evli kişiler için çok çocuk sahibi olmaya, sağlık ve sıhhatli aile bireylerine yorumlanır. Rüyada bir kadının bir erkeğin avret yerini görmesi, üzücü bir haber alacağına yorumlanmıştır. Erkeğin bir kadının avret yerini görmesi ise, uzun ve mutluluk içinde geçecek bir ömrü bildirir. Rüyada avret yeri görmek, ile ilgili farklı tabirler için makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Avret Yeri Görmek Nedir

Rüyada avret yeri görmek, farklı anlamlar içermek ile beraber, kişi rüyasında elbisesinin açılıp avret yerinin herkesçe göründüğünü görür ise, uygun olmayan biri iş içinde olmasına işaret eder. Gören kişi için yaptıklarının kötü olduğunu bildiği halde ısrarcı olmasına yorulur. Rüya sahibi avret yerinin göründüğü görüp utanırsa, düşmanına ve rakiplerine karşı pasif duruma düşer. Yaşanan bu durumdan utanmadığını görür ise, sorunlarından kurtulacağına, dert ve tasaların geride kalacağına yorumlanır.

Rüyada Avret Yerinde Kıl Görmek

Rüyada avret yerinde kıl görmek, zenginlik elde etmeye, mal ve mülkün artışına işaret eder. Gören kişi için dünyalık elde edileceğine, kazancının artıp, gönlünce harcama yapabilecek konuma geleceğine tabir edilir.

Rüyada Avret Yerini Temizlemek

Rüyada avret yerini temizlemek, kötü ve çirkin huyları bırakmaya, kurtuluşa ermeye işaret eder. Görülen bu rüya kişinin üzüntüsünü, derdini ve çektiği sıkıntıların son bulacağına, mutlu ve ferah biri olmaya rivayet edilir.

Rüyada Kadının Avret Yerini Görmek

Rüyada kadının avret yerini görmek, bolluk içinde olmaya, kazancın değerlenmesine, hayatında bereketin üstün olacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin sevdikleri ile mesut bir yaşamı olmasına yorumlanır.

Rüyada Erkeğin Avret Yerinin Görünmesi

Rüyada erkeğin avret yerinin görünmesi, hoş yorumlanmamış olup, üst üste sıkıntılar yaşamaya, şansın ve kısmetin kapanmasına işaret eder. Kötü haberler alınacağına, gülen yüzün gözyaşı dökeceği olarak da tabir edilmiştir.

Rüyada Edep Yerinin Görünmesi

Rüyada edep yerinin görünmesi, manevi değerlere gereken hassasiyetin verilmediğine, dini konulardan olan uzaklığa işaret eder. Gören kişi için yanlış çevre edindiğine, başkasının hakkı olana göz dikip, haram ve günaha girmeye delalet eder.

Rüyada Avret Yerinin Açıldığını Görmek

Rüyada avret yerinin açıldığını görmek, kişinin o anki ruh haline göre tabir oluna bu rüya, kişi bu durumdan rahatsızlık içinde ise, sıkıntı içinde olduğu bir durumdan kurtulmaya yorulur. Rahatsızlık duyulmaması ise, hoş olmayan işler içinde olmaya, yapılan tüm eleştirilere rağmen arsızlık yapmak olarak da tabir edilir.

Rüyada Mahrem Yerini Görmek

Rüyada mahrem yerini görmek, avret yeri, edep yeri görmek rüyaları ile benzer anlamlar içeren bu rüya, bazen bolluğa bazen de kedere işaret eder. Kişi rüyasında helali olmayan birinin mahrem yerini görür ise, hastalık ve sıkıntı yaşayacağına, helali olan birinin mahrem bölgesini görmesi, çocuk sahibi olmaya, haneye gelecek bolluk ve berekete rivayet edilmiştir.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.