Rüyada “ Avuç İçi ” Görmek

Avuç İçi
Rüyada avuç içi görmek güzel ve temiz ise hayırlı bir rüya olup görülen avuç içi rüyası günahlardan arınmaya yorumlanır. Rüyada avuç içi ile ilgili açıklamalar.

Rüyada Avuç İçi Görmek

Rüyada avuç içi görmek; manevi yönü gelişmiş, dini inancı tam olan, azimli ve çalışkan bir kişilere işaret eder. Rüyayı gören kişinin zorlukların üstesinden gelme konusundaki kararlılığına, hırsına ve elinden geleni yapma gayretine delalet eder. Ünlü rüya alimlerimize göre rüyada avuç içi görmek farklı şekiller de dile getirilmiştir. Rüya alimimiz Caferi Sadık  ( r.a ) göre avuç içi görmek altı farklı şekilde tabir edilmiştir. Bunlar; iş yerinde yükselmek, zevk sefa sahibi bir kimseye, hayırlı evlada sahip olmaya, yönetici niteliğe, haramdan uzaklaşmaya, uzun yolculuğa işarettir.

Diyanet Yorumu; Kirmâni Rahmetullah görülen avuç içi temiz ve güzel ise hayra pis ve kirli ise şere işarettir. der. Ünlü rüya alimimiz avuç içinin günahlardan el çekmeye tövbe etmeye hak yoluna dönmekle tabir olunur der. 

İslami Yorumu: İmam Nablusi ye göre rüyada avuç içi  görmek hayra güzelliğe kusursuz işler yapmaya, günahlardan pişmanlık duyup tövbe etmeye işaret ederken görülen avuç içinin temizliği iyiye, güzele, doğruya pis ve kötü olması gelecek olan kötülüklere işaret eder.

İbni Şirin avuç içini şöyle yorumluyor: rüyada avucunun geniş olduğunu gören kişinin rızkı geniş olmakla beraber yaptığı başarılı işlerle servetine servet katacak rızkı genişleyecek, hayırlı bir eşe sahip olacaktır der. Rüyada avuçları  birbirine sürtmek hem sevince hemde yararı olmayan işlere bulaşmaya tabir olunur.

Rüyada Avuç İçi Öpmek

Rüyada avuç içi öpmek: rüyada avuç içini öptüğünü görmek bol servete ermeye, maddi ve manevi anlamda huzura ermeye, hayırlı bir kısmetiniz ile dünya evine girmeye sıcak kanlılığınız ve dostça tavırlarınız sayesinde birden fazla dosta sahip olacağınıza, Allah katında tüm günahlarından arınmış kulları arasına girmeye yorumlanır. Rüyada avuç içi öpmek aynı zaman da kaderine razı gelmek ve elindeki ile yaşamayı bir düstur olarak benimsemek şeklinde de yorumlanır. Kişinin Allah sevgisi ile hareket etmesine ve başına gelen her şeyi büyük bir tefekkürle karşılayacağına da alamettir.

Rüyada Avuç İçi Kesilmesi Görmek

Rüyada avuç içi kesilmesi görmek; rüyada görülen avuç içi kesilmesi borca ve sıkıntıya girmeye, maddi zorluklar yaşamaya, işlerinin alt üst olmasına işaret ederken rüyada avuç içi kesilmesi erkek için başına gelecek olan belaya, şansızlığın yakasını bırakmayacağına kadın için ise sabrı sayesinde hayırlı bir kısmetiyle dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada Avuç İçinde Yara Görmek

Rüyada avuç içinde yara görmek; rüyayı gören kişinin iş hayatında maddi ve manevi sıkıntılar yaşayacağına kendisine çıkış yolu arayacağına bu sıkıntıların kişinin ailesiyle olan bağlarının kopmasına da neden olacağına işret ederken, bu rüyayı gören kimselerin her şeyi kafaya takmamasına tevekkül etmesine yorumlanır.

Rüyada Avuç İçi Görmek ile alakalı geniş kapsamlı Yorumlar.

-Rüyada Avuç içini tüylenmiş görmek; maddi sıkıntı ve üzüntüye girmeye

-Rüyada avucunu kıllanmış görmek; elinin bollaşmasına yakın bir kimseden gelecek maddi yardıma

-Rüyada Avuç içinin kanlı görmek; pişmanlık duyacağınız bir hata işlemeye

-Rüyada Avuç içinde Kağıt Para görmek; elinize yakın zaman da yüklü miktarda para geçeceğine, sıkıntılarınızın son bulacağına

-Rüyada Erkek Avuç içi görmek; önemsenmeye, saygı duyulacak bir kişi olmaya

-Rüyada Bayan Avuç içi görmek; bol bereketli bir işe girmeye, yakın zaman da dostluklar kurmaya

-Rüyada Bebek Avuç içi görmek; hayırlı kısmetli bir rüya olup müjdeli habere yorumlanır.

-Rüyada Çocuk Avuç içi görmek; feraset ve müjde ile yorumlanır.

-Rüyada Avuç içinin kaşındığını görmek; eline geçecek olan paraya ve bir ömür sürecek olan saadete yorumlanır.

-Rüyada avuçlarının birbirine vurduğunu görmek; kendisi hakkında aslı olmayan bir haber duyacağına ve üzüntü yaşayacağına

-Rüyada Avuç içinde Yara görmek; sıkıntılı bir döneme girmeye bu sıkıntıda uzun süre kurtulamayacağınızı

-Rüyada Avuç içinde Bozuk Para görmek; ufakta olsa küçük çaplı bir birikime, elindekilerin kıymetini bilmeye

-Rüyada sevgilinin Avuç içini görmek; iyi güzel mutlu bir beraberlik yaşamaya , hoş sohbete yorumlanır.

-Rüyada ailesinden birinin Avuç içini görmek; bağlılığa birlik ve beraberliğin devamlılığına işaret eder.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.