Rüyada “ Avukat ” Görmek

Avukat
Rüyada avukat çözümleyemediğimiz sorunların varlığını ve üstlendiğimiz sorumlulukları başkasının üzerine yıkma isteğimizi simgeler.

Rüyada Avukat Görmek ; Rüyada avukat çözümleyemediğimiz sorunların varlığını ve üstlendiğimiz sorumlulukları başkasının üzerine yıkma isteğimizi simgeler. Eğer düşümüzde gördüğümüz avukat bizim için “karşı taraf’ niteliği taşıyorsa, doğal yollarla çözemediğimiz sorunların, günlük yaşamımızı etkilemekte ve canımızı sıkmakta olduğunu gösterir. Bütün bunların ötesinde, bir toplumsal “rol” olarak avukat, yasaları ve toplumsal düzeni simgeler ve düşlerimizde ona karşı hissettiklerimiz, bizim kendimizi çevreleyen dış dünyayla ilgili yargılarımız konusunda ipucu verir. Net ve ayrıntılı yorum için, avukatın rüyamızda ne gibi bir rol aldığı ve bizim ona karşı neler hissettiğimiz gibi ayrıntıların belirlenmesi gereklidir.

Rüyada Avukat Cübbesi Giydiğini Görmek ;  Rüyada avukat cübbesi rüyayı gören kişinin çevresindeki dost bildikleri kişilerin onun hakkında yanlış düşüncelerini yüzlerine vurmaya ve onlara karşı bazı gerçekleri açık açık söylemeye yorumlanır.

Rüyada Avukat Olduğunu Görmek ; Rüyada avukat olmak çevrenizde yaşanılmış bir olay hakkında doğru ve yanlışı seçeceğinize ve haklı ve haksızı ayıracağınıza yorumlanır.aynı zamanda adaleti bulucu olduğu için de küskünleri barıştıracak kişi olarak da bu rüya işaret eder.

Rüyada Avukat Aradığını Görmek ; Rüyada avukat aramak rüyayı gören kişinin helal kazanç sağlayacağı bir işe gireceği ve bu girdiği işin onun için doğru bir iş olduğunun yorumudur.

Rüyada Mahkeme Görmek ; Rüyada mahkeme hayırlı ve güzel rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin yaşantısında güzel olumlu değişiklikler olacağına ve yaşantısında güzel haberler alıp rızkının artacağına yorumlanır.

Rüyada Adliye Binası Görmek

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.