Rüyada “ Ayak ” Görmek

Ayak
Rüyada ayak görmek; başkalarına yardım etmek veya başkalarından yardım görmek demektir.Ayaklarda görülen kıl, rüya sahibinin borcunun artmasına işaret eder.

Rüyada ayak görmek; başkalarına yardım etmek veya başkalarından yardım görmek demektir.Ayaklarda görülen kıl, rüya sahibinin borcunun artmasına, ayaklar kişinin bindiği vasıta ve malına işarettir. Rüyada ayaklarının kesildiğini görenin bineği ölür ve malı gider. Rüyada fazla birden fazla ayağının olduğunu gören kimsenin, geçimi zorlaşır.Rüyada ayak görmek, devamlı servet, iyi işler, işlerde güveni ifade eder. Ayak kemikleri mal ifadesidir.Güzel ayak görmek, din ve dünya güzelliğidir. Rüyada ayak görmek hayırların geleceğine sıkıntıların geçeceğine işaret. Maddi ve manevi kişinin huzur bulacağı ve aile içinde refaha kavuşacağı ve malının üstüne mal koyacağı anlamı nada gelir.

Ayakkabı Tamircisi ; Rüyalarımızda ayakkabılarımızın yıprandığını görmemiz ve onları tamirciye vermemiz, ilişkilerimizdeki yıpranmalara işaret eder ve bu sorunlarımızı giderebilmek için davranışlarımızı kontrol etmemiz gerektiğinin altını çizer.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.