Rüyada “ Ayı ” Görmek

Ayı
İmam-ı Nablusi Şöyle buyuruyor rüyada ayı görmek gücü ve kudreti olmayan zayıf bir düşmana yorumlanır.Yani bu düşmanın size karşı sadece yapabildiği fitne ve fesatlık olacağına delalet eder.

Rüyada Ayı Görmek; Rüyada ayı görmek size düşmanlık eden kişilerin size karşı gelemeyeceği ve muvaffak olamayacağına yorumlanır.Rüyada ayının eti düşmanın malını sütü ise korkularının ve endişelerinin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Ayı Görmek Dini Yorumu;İmam-ı Nablusi Şöyle buyuruyor rüyada ayı görmek gücü ve kudreti olmayan zayıf bir düşmana     yorumlanır.Yani bu düşmanın size karşı sadece yapabildiği fitne ve fesatlık olacağına delalet eder.Diyanet Rüya Yorumları; Rüyada ayı görmek ahmak ve güçsüz olan bir düşmanı temsil eder.Rüyada ayı görmek aynı zamanda ortam içinde lafını ve sözünü bilmeyen fitnelik ve fesatlık düşünen kişiye yorumlanır.

Rüyada Ayı Yavrusu Görmek; Rüyada ayı yavrusu görmek çevrenizde sizi kıskanan kimselerin varlığına yorumlanır.İslami rüya yorumları‘nda rüyada yavru ayı sizin çevrenizle ailenizle yada iş arkadaşlarınızla yaşayacağınız sorunlar olacağına yorumlanır.

Rüyada Ayının Isırdığını Görmek; Rüyada ayı ısırması rüya sahibinin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulduğunu düşündüğü anda tekrar maddi ve manevi sıkıntıların başlayacağına yorumlanır.

Rüyada Ayı Avlamak; Rüyada ayı avlamak yada rüyada ayı avına çıktığını görmek rüya sahibinin hayırlı bir haber alacağı yani bekar bir kimsenin evleneceği ne evli kişinin ise eşi ile arasında muhabbetin artacağı ve haneye girecek olan bereketli günlerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Ayı Öldürmek; Rüyada ayı öldürmek yada ayı ölüsü görmek rüya sahibinin makam ve mevki sorunu yaşayacağı yada devlet dairelerinde sorun yaşayacağına yorumlanır.Bazı yorumlarda ise işlerinin bozukluk maddi sıkıntı çekeceğine fakat tekrardan işlerinin açılacağına da yorumlanmıştır.

Rüyada Ayıya Ateş Etmek; Rüyada ayıya ateş etmek yada rüyada ayı avlamak iki farklı durumda yorumlanır ilkinde durumu iyi olan kişi için işlerinin bozulacağı ve tekrardan hayatının belli bir zaman sonra düzene gireceğine diğer yorumda ise fakir bir kimsenin bu rüyayı görmesinde rızkının artacağı ve hanesine bereket geleceğine yorumlanır.

Rüyada Ayıdan Kaçmak;  Rüyada ayıdan kaçtığını görmek devlet işleri içinde yaşadığınız bir takım sıkıntılardan kaçmaya çalıştığınıza yorumlanır.Rüyada ayı görmek bazende güçlü iktidarlı bir düşmana da yorumlanır.Rüyada ayıdan kaçmak bu düşmanlardan kurtulup huzura ereceğinizi de delalet eder.

Rüyada Ayı Görmek ile Alakalı Tabirler

Rüyada ayı ile kavga etmek, sıkıntı ile tabir edilir.
Rüyada ayı kovalamak, işlerden geri kalmaya ve bazende tembellik,
Rüyada ayının kovaladığını görmek, devlet ile alakalı bir sıkıntısının olacağına,
Rüyada boz ayı görmek, rızık ve kısmet ve bolluk ile tabir edilir.
Rüyada gri ayı görmek, bir yabancı ile dostluk kurmaya yorumlanır.
Rüyada dişi ayı görmek, aile ve geçiminin biraz kolaylaşmasına muhabbete,
Rüyada erkek ayı görmek, güç ve iradenin artmasına ve hayırlı bir işe,
Rüyada bal yiyen ayı görmek, geçim sıkıntısı çekmekten kurtulmaya işaret eder.
Rüyada Ayı görmek ile alakalı İslami Rüya Tabirleri Sözlüğünde bulamadığınız rüyanızı bize yazın.

Bir isim ’da ziyaret edebilir veya Facebook sayfasından takip edebilirsiniz.

Üye olmadan yorumunuzu ekleyebilirsiniz

Yapılan yorumlar

 1. Emine Kul dedi ki:

  Hayırlı günler hocam kolay gelsin rüyamda köy evimdeyim bahçedeki otları temizlerken büyük boz qyının saldırısına uğradım babam ayıyı tüfekle vurdu ayı kaçmaya çalışırken yere yığılarak öldü

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı akşamlar Emine hanım rüyada ayı görmek ya da ayı saldırısına uğramak, size düşmanlık eden kişilerin size karşı gelemeyeceği ve muvaffak olamayacağına yorumlanır.Rüyada ayının eti düşmanın malını sütü ise korkularının ve endişelerinin olduğuna yorumlanır. Rüyada ayı saldırısı rüya sahibinin sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulduğunu düşündüğü anda tekrar maddi ve manevi sıkıntıların başlayacağına yorumlanır.

 2. elif dedi ki:

  iyi günler hocam ben rüyamda bilmediğim bir evde 2 3 tane boz ayının saldırdıgını gördüm bilmediğim birkaç kişiye ama zarar veremiyor bir taneside benim üstüme atladı birşey yapamadı kocaman dişleri vardı korkmadım rüyamda ama.. tabiri nedir bunun ? yardımcı olursanız sevinirim

  1. Yorumcu dedi ki:

   Merhaba Elif Hanım rüyanız hayır olsun.. Rüyanızın yorumu, Rüyada Ayı Görmek; Rüyada ayı görmek size düşmanlık eden kişilerin size karşı gelemeyeceği ve muvaffak olamayacağına yorumlanır.Rüyada ayının eti düşmanın malını sütü ise korkularının ve endişelerinin olduğuna yorumlanır.
   Rüyada Ayı Görmek Dini Yorumu;İmam-ı Nablusi Şöyle buyuruyor rüyada ayı görmek gücü ve kudreti olmayan zayıf bir düşmana     yorumlanır.Yani bu düşmanın size karşı sadece yapabildiği fitne ve fesatlık olacağına delalet eder.Diyanet Rüya Yorumları; Rüyada ayı görmek ahmak ve güçsüz olan bir düşmanı temsil eder.Rüyada ayı görmek aynı zamanda ortam içinde lafını ve sözünü bilmeyen fitnelik ve fesatlık düşünen kişiye yorumlanır. Elif hanım görmüş olduğunuz rüya çevrenizde size hasetlik eden kimseler olduğuna fakat size zarar verebilecek güçte olmadıklarına tabir edilmiştir.

 3. Emin Özden dedi ki:

  Üstü açık kafesten zıplayarak çıkmaya çalışan fakat çıkamayan bir ayı gördüm, bende o esnada çıkarsa kaçmaya hazırlanıyordum, yorumunuzu beklerim

 4. ozan dedi ki:

  merhaba ben rüyamda kahverengi beyaz bir ayı gördüm. Büyük bir otobüsten inmek üzereyken ayı yı görüyorum herkes ayıdan kaçarken ben fotoğrafını çekiyordum .

  1. Yorumcu dedi ki:

   Rüyada Ayı Görmek Dini Yorumu;İmam-ı Nablusi Şöyle buyuruyor rüyada ayı görmek gücü ve kudreti olmayan zayıf bir düşmana     yorumlanır.Yani bu düşmanın size karşı sadece yapabildiği fitne ve fesatlık olacağına delalet eder.Diyanet Rüya Yorumları; Rüyada ayı görmek ahmak ve güçsüz olan bir düşmanı temsil eder.Rüyada ayı görmek aynı zamanda ortam içinde lafını ve sözünü bilmeyen fitnelik ve fesatlık düşünen kişiye yorumlanır. daha geniş bilgi için https://www.diniruyatabirleri.com.tr/ruyada-ayi-gormek/